Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrenciyi merkeze alan bir eğitim anlayışıyla kaliteli eğitim vermektedir. Öğrencilerin başarısını onların yaratıcı, yenilikçi düşünce, bilime ilgi duyma, araştırma çalışmalarına katılma faaliyetleriyle bütünleyebilmektedir. Her zaman gelişmeye açık bir konumda popülasyonunu arttırma çabasında olan bir eğitim birim olarak Ukrayna’nın en iyileri listesinde yer alabilme çabası içindeyiz. Tıp üniversitesi olmaya layık öğrencilerin sınav kaygısı yaşamadan lisans sürecine dahil olabilme fırsatlarını ellerine veriyoruz. Birçok gencin arzu duyduğu kadavralar üzerinde çalışılabilecek uygulama laboratuvarlarımız, farklı hastalık çeşitlerini gözlemleyebilme imkanı yakalanabilecek uygulama sahaları üniversitenin sunduğu avantajlardandır. Birçok gencin sınavdan yüksek puan alarak yerleştiği tıp fakültelerinin aksine puan sistemine hayır diyoruz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları aracılığı ile lisans için Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi başvurunuzu kısa zamanda tamamlamaya bakabilirsiniz. Hem akademik bakımdan hem de uygulama sahası bakımından daima kendini yenileyen bir üniversite de olma farkını bizimle yaşayabileceksiniz.

Birçok akademik personelin başarının öğrencinin yetenekleriyle akademik ve uygulama alanlarında gerçekleştirebileceklerine olan inançla emek harcadığı bir birimiz. Akademide teori anlamında öğretebileceklerimizi özümsetirken her yönüyle uygulama sahalarında bire bir çalışmalar gerçekleştirme çabası içine girmekteyiz. Uzun süredir bilim çalışmaları bakımından zengin seçenekleri olan bir lisans eğitim birimi arıyorsanız doğru seçimi yapmak üzeresiniz. Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi sizlerin hayatınızda iz bırakabilecek kalitedeki eğitim anlayışıyla karşınızda yer almaktadır. Sunduğu farklı akademik elemanlarıyla yabancı dili en anlaşılır şekilde konuşma aksanlarıyla eksiksiz bir biçimde alan bilgisini kazanabilme fırsatlarıyla donanımlı hale gelebilmeniz sağlanabilmektedir. Birçok Avrupa ülkesi arasında başarı sıralamalarıyla sizlere istediğinizi verebilecek kapasitede olan Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrencisi olabilme fırsatını yakalamak o kadar uzağınızda değil. Tüm eğitim kadrosu, kampüs yaşantısı, sosyal aktiviteleriyle bilimsel ilerlemeyi destekleyecek birimimiz memnun kalabileceğiniz imkanları sunmaktadır.

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrencisi olarak katılım gösterdiğiniz lisans sürecinde başarılı olduğunuz alanlara yönelik başarı sertifikası kazanacaksınız. Bu sertifikaları değerlendirerek en beğenilen yaşam standartlarıyla dolu dolu geçirebileceğiniz Avrupa yaşamı da sizlerin iş başvurularınızla hayatınızda yer alabilecektir. Tıp konusunda uzmanlaşacağınız alan seçimi sonrasında bu branşa yönelik en iyi uygulama sahalarında boy gösterebilirsiniz. Kaliteli eğitim anlayışı, uygulamada karşılaşabileceğiniz en donanımlı klinik imkanları, sosyal aktivite bakımından farklı çeşitlerin sunuluyor oluşuyla başarı sizleri bırakmayacak. Bu kampüste yer aldığınız sürece iyi bir çocuk doktoru, kadın doğum uzman cerrah, nörolog, psikolog, fizik tedavici gibi alanlarda uzmanlaşabileceksiniz. Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi uzmanlaşacağınız alana yönelik iş sahalarında alıştırmalar yapabilme fırsatlarını mezuniyet öncesi tatmanızı sağlayacaktır. Kimi zamana akademik birimimiz tarafından verilen referanslarla başarınızı kanıtlamada hayal edemeyeceğiniz yerlerde uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bilimsel çalışmalarınızın en başarılı uzmanlarla dolu bir uluslararası çevrede tamamlanabileceği Ukrayna koşullarını sonuna kadar değerlendirmeye var mısınız? O zaman acele etmelisiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!