Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Hayallerinize odaklanmanızı ve güzel eğitim almanızı sağlayacak Kiev Ulusal Tıp üniversitesinde eğitim görerek mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi 9 Eylül 1941 tarihinde eğitim öğretim hizmeti vermeye başlamıştır. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alan Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile eğtiim verilmektedir. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesinde NI Pirogov, VA Karavaev, NM Volkovich, doktorlar VP Zrakiv, FGYanovsky, patologlar GN Minkh ve VK Vysokovych, anatomist AP Valter, hijyenistine VA Subotin gibi dünya çapında ün yapmış bilim adamları bu üniversitenin kurucularındandır. Fakültenin ilk dekanı, bölüm cerrahi kliniği başkanı, kurucusu ve başkanı, Profesör Karavaev VA Fakültesi gelişimine büyük emek sarf etmiştir.

Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi hastane kavramı ve üniversite eğitiminde sağlık yöneticileri ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Klinik çalışmalarında yenilikçi olarak tanınan ve uluslar arası tanınan Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi yurt içi ve yurt dışından çeşitli öğrencilere hizmet vermektedirler. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi eğitim kariyer ve sağlık açısından Ukrayna’nın en kaliteli tıp üniversitelerinden birisidir. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikle lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

Bu şartlar altında kaliteli bir eğitim sisteminden geçirileceksiniz. Dolayısı ile Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Bu eğitim süreci dahilinde kaliteli bir eğitim imkanından faydalanabilirsiniz. Dolayısı ile sizde iyi bir tıp eğitimi alarak yurdumuza geri döndüğünüzde eğitimini almış olduğunuz bölüm dahilinde yurdumuzda geçerli olan yüksek öğretim kurumu yani YÖK denkliği dahilinde mesleğinizi yürütebilirsiniz.

Tercih etmiş olduğunuz bölümün lisans eğitim sürecini bitirerek elde ettiğiniz d bağlı bir sağlık kuruluşunda mesleğinizi sürdürme imkanından yararlanabilirsiniz. Bu alanda Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sürecine tabii tutulmak için bir takım şartlar aranmaktadır.iplomalarınız ile beraber dilerseniz bir klinik açabilir ya da sağlık bakanlığına

Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz lise diploması ile beraber üniversite kayıt işlemleri yapılmaktadır. Üstelik üniversite sınavına girmenize gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınav stresini yaşamanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber çalışmalarını sürdürmekte olan konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber bu alanda gerekli çalışmaların sürdürülmesi için gerekli evrakları toparlayarak ekibimize ulaştırmak olacaktır.

Sağlıklı olmanız gerekiyor. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için kayıt tarihinden en fazla iki ay önce sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından verilecek heyet onayından geçmiş bir sağlık raporunda aids olmadığınızı belirtecek şekilde geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemin aynı zamanda elde edilen rapor üzerinde tercüme edilmiş ve noter huzurunda onaylanmış olması yanı sıra aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir. Dolayısı ile bu alanda yapılacak olan işlemler dahilinde gerekli çalışmaların sağlanması ile beraber Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibi gerekli işlemlerin yürütülmesini sağlamaktadır.

Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden birini öğrencinin tercih etmesi istenmektedir. Bu alanda öğrencinin ileri düzeyde akıcı bir aksana sahip yabancı dil bilgisi var ise öğrenci doğrudan Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde lisans eğitimine sevk edilmektedir. Eğer yabancı dil bilgisi yoksa bir yıllık hazırlık eğitimi almaktadır.

Kiev Tıp Üniversitesi Eğitim

1920 Kiev Tıp Üniversitesi Kadın ve Tıp Enstitüsü Tıp Fakültesi ardından Kiev Tıp Enstitüsü reforme – Ülkemizin en eski tıbbi kurumların biridir.

Ünlü öncekilerden kökenli Glorious gelenekleri, Tıp Fakültesi 1 ve 2, bazı Bölümleri St. Volodymyr İmparatorluk Üniversitesi Tıp Fakültesi kurulması kez çalıştım Bölümleri tarafından desteklenmektedir. Bu bölüm tedavi Bölümleri, genel anatomi, patolojik anatomi, patolojik fizyoloji, histoloji ve embriyoloji, vb.

İtibariyle artık bu ve diğer Fakülteler Bölümler Bogomolets Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi, tıp biliminin gelişiminde ilk öncelikli alanların kardinal bilimsel problemlerin çözümü için çalışan farklı alanlarda uzman güçleri birleştirerek bir sui generis bilim merkezi oluşturmaktadır.

Gastroenteroloji, kardiyak patolojisi gibi bilimsel yönleri, Bölümleri personeli tarafından geliştirilmiş, annelik ve çocuk koruma ve diğer sorunları, büyük ölçekli sağlık koruma uygulamaya onlar tarafından tanıtıldı. , Önde gelen uluslararası Üniversiteler (ABD, Avustralya, Danimarka, İngiltere, Almanya), yeni umutları ile bilimsel ve yaratıcı temas kurmak Bölümler uluslararası bilimsel kongre çalışmalarında aktif olarak yer almak ve ortaya çıkan sempozyum, öğretim üyeleri ve öğrencilere sağladığı Yurtdışında üniversite kliniklerinde denetimli serbestlik üzerinde çalışmak için fırsat.

Kiev Tıp Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 2500 $ (RUS) 5000 $
KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği 2500 $ (RUS) 5000 $
KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 2500 $ (RUS) 5000 $

#ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #kievtıp #kievdetıpeğitimi

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!