Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp Üniversitesi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı eğitim planlarınız için yurtdışı eğitim danışmanlığından faydalanabilirsiniz...

Lviv Tıp Üniversitesi

Ukrayna üniversitelerinden biri olan Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi alarak bundan sonraki yaşantınızda iyi bir geleceğe sahip olma imkanından yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir gelecek imkanı sağlamaktasınız. Tıp alanında yapacağınız araştırma çalışmalarında iyi bir doktor olabilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan bölümlerin tamamı tıp üzerinde yoğunlaştırılmış bir şekilde kaliteli bir eğitim sürecinden öğrencilerini geçirmektedir. Bu sistem dahilinde uygulanmakta olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin sadece pasif birer alıcı olarak görülmesinin ve bunun yanı sıra öğretmenlerin ise sadecede birer verici olarak görülmesinin önüne geçilmesi sağlanmıştır.

Bu sistem dahilinde öğretim görevlisi olan öğretmenlerin yapacakları araştırma çalışmaları dahilinde öğrencilere sunacağı konu başlıklarının belirlenmesi ile öğrencilerin bu konu başlıkları altında kendilerine uygun olan bir tanesini tercih etmesi ile beraber ekip arkadaşları ve kendisi dilerse Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyeye sahip olan bilgisayar laboratuvarlarında konusunu araştırabilir ya da dilerse Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde konusunu araştırma imkanına sahip olabilir. Öğrencilerimizin yapacak oldukları bu çalışmalara yönelik olarak bir sonraki aşamada uygulama çalışmaları yer almaktadır.

Öğrencilerimiz yapacakları uygulama çalışmalarında iyi bir şekilde konu hakimiyet kazanmakta ve hakim oldukları bu konular ile beraber önümüzdeki yaşantısında kendisine iyi bir gelecek sağlayacak olan bologna eğitim sistemi dahilinde çalışmalarını sürdürmeleri bilgiye araştırarak ulaşmaları aynı zamanda araştırarak ulaştıkları bu bilgileri yapacakları uygulama faaliyetleri ya da projelendirme çalışmaları ile beraber sürdürmeleri sağlanmaktadır.

Bu çalışmalar eşliğinde öğrencinin çok daha iyi bir donanıma çok daha iyi bir bilgi ve birikime sahip olmaları sağlanmaktadır. Öğrenciler bu aşamada öğretmenlerin yılda iki kez kanaat notu kullanması ile birlikte etcs kredi sistemi adı verilmiş olan sistem değerlendirmesi ile beraber bir üst sınıfa geçmeyi hak etmektedir. Bir üst sınıfa geçmekte olan öğrencimiz yine bologna eğitim sistemi dahilinde Avrupa’da verilmekte olan eğitim sistemi müfredatına uygun bir şekilde eğitimden geçirilmesi sağlanmaktadır.

Lviv Tıp Üniversitesi öğrencisinin yapacağı çalışmaların takibini sürerken onların daha iyi bir şekilde eğitim almaları daha aktif ve kaliteli bir yaşam sürmeleri amacıyla dersler dışında üniversite dahilinde olmak üzere futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, yüzme alanları, dans eğitimi vb. gibi sosyal aktivitelerde bulunmalarını sağlayacak şekilde yönlendirilmesi imkanlarını sunmaktadır.

Ukrayna’da eğitim vermekte olan en iyi üniversitelerden biri olarak bilinmekte olan Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak görüyoruz ki ;

Bir tıp üniversitesinde mutlak suretle bulunması gereken tıp alanının detaylarına indirgenmiş olduğu bölümler yer almaktadır. Aynı zamanda bu bölümlerde verilmekte olan uzmanlık eğitimleri dahilinde öğrenciler çok daha iyi bir şekilde kaliteli bir eğitim sistemine tabii tutulmaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciler alanında en iyi şekilde eğitim görecek ve almış oldukları eğitimler ile beraber çalışmalarını sürdürmeleri sağlanmaktadır.

Aynı zamanda bunun yanı sıra aile hekimliği bölümünde de verilmekte olan eğitim dahilinde öğrenciler iyi bir şekilde eğitim görmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yer alan tüm bölümleri ele alacak olursak Tıp, aile hekimliği, diş hekimliği, hemşirelik ve eczacılık bölümleri yer almaktadır.

Sizde kaliteli bir eğitim sürecinde tıp eğitimi almakta isterseniz ve Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bize 0212 244 66 00 numarasını arayarak ulaşabilir ve gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi Eğitim

Yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz ve bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam sürmek isterseniz çağdaş yaşamın getirmiş olduğu bir konumda yerinizi almakta çevrenizde saygın bir kişilik olmak ya da aranan bir doktor veya bir baş hekim olmak isterseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci içerisinden geçmemiz gerekmektedir. Bu eğitim süresi dahilinde yapacağınız çalışmalarda iyi bir yere gelmek için size önerebileceğimiz Ukrayna’da yer alan Lviv Tıp Üniversitesi alanında en iyi şekilde eğitim vermeyi başararak Ukrayna’da yer alan Üniversite eğitim kurumları arasında en başarılı ikinci üniversite olarak bilinmektedir. Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim yalnızca tıp eğitimi üzerine olduğunu belirtmemiz gerekir.

Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bütün dünyanın yaygın bir şekilde bu eğitim sisteminden yana alt yapı çalışmalarını hazırlamaya çalışması gerek bu eğitim sistemini uygulamaya çalışması çabalarına kişileri itmektedir. Bu eğitim sistemi çerçevesi altında öğrenciyi bilgiyi hazır bir şekilde almakta olan pasif bir alıcı olarak görmek ve aynı zamanda öğretmeni de bilgiyi hazır bir şekilde öğrencilere vermekte olan bir verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci arasında geçmekte olan diyaloğu çok daha güçlü bir yapıya sokacak şekilde öğrencilerin çok daha iyi bir öğrenme imkanı sunacak şekilde teknik bilgi ve donanıma sahip olmasını öncelikli olarak hedeflemektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılan çalışmalara şöyle bir göz atacak olursak ;

Bologna eğitim sisteminde öğretim görevlisi olan öğretmenin yapacağı araştırma çalışmaları dahilinde öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde bir yol izlemesi durumu söz konusudur. Bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunmuş olduğu konulardan birinin öğrenciler tarafından seçilerek bu konu ile ilgili olarak yapılacak olan araştırma çalışmaları dahilinde iyi bir çalışma sürdürmesi sağlanmaktadır.

Lviv Tıp Üniversitesi Bölüm

Bu çalışmalar ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber yapacakları araştırmaların gerek Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede yer alan bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer almakta olan araştırma kütüphanelerinde konu ile ilgili olarak yapacakları araştırmanın gerek yazılı dokümanlar halinde toplanması gerek ise öğrencilerin bu alanda yapacakları araştırmalarda görsel dokümanlar halinde bilginin toplanabilir olması ya da bunların yanı sıra öğrencilerin çeşitli kaynaklardan yapacakları araştırmalarda röportajlar ile beraber elde edecekleri bilgiler dahilinde bir sonraki aşama olan uygulama çalışmasına geçiş süreci sağlanacaktır.

Bu süreçte öncelikle gerekiyorsa malzemelerin teminatı yapılmaktadır ve malzemelerin teminatı sağlandıktan sonra gerekli çalışmalar projelendirme ve uygulama yönünden yapılması sağlanmaktadır. Üniversitemiz dahilinde bu çalışmaların akabinde ise elde edilen dokümanlar taslak halinde iken bir araya getirilip toparlanarak iyi bir sunum haline getirilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemler esnasında yapılacak çalışmalar dahilinde öğrencilerimiz en iyi şekilde sunumlarını hazırlayarak bir çok kişinin önünde yapmış oldukları bu çalışmaları sergileme imkanı bulmaktadır.

Öğretim görevlisi olan öğretmenlerimiz ise bu alanda öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmaları değerlendirerek yılda iki kez kullandıkları kanaat notu ile beraber ETCS adı verilmekte olan sistem dahilinde öğrencilerimizin bir üst sınıfa geçmelerini sağlamaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde size iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken ;

Euro Star Yurt dışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bu alanda bize bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 2000 $ 3500 $
LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekim 2000 $ 3500 $
LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 2000 $ 3500 $
Dental Ortopedi 2000 $ 3500 $

#ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #livivtıpüniversitesi

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!