Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilere sınavsız üniversite ve birçok diploma avantajı sunuyor.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 1992 yılında kurulmuş özel lisans eğitim birimlerinden biridir. Ukrayna’da bu özelliğiyle tanınmış bir birim olarak gençlerin gözdesi olmayı başaran üniversite öğrenci popülasyonunu her daim arttırma çabası içindedir. Mesleki eğitiminizi alırken modern ortam zenginliklerinin yer aldığı bir ortamdan faydalanma düşüncesine girerek kendiniz için fırsat oluşturabilirsiniz. Hukuk, maliye ya da ekonomi konularına ilgi duyan tüm gençler için fırsat eşitliği sunan bir üniversite formunu kazanmış olan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesinden kabul almak Eurostar desteğiyle çok kolay. Öğrencilere verdiği nitelikli akademik kadronun dilinden eğitimiyle alan bilgilerini donanımlı şekilde özümsemelerine yardımcı olan elemanlarımızla bize gelmeniz ümidi içerisindeyiz. Her sene daha fazlasıyla dolup taşsın istediğimiz üniversitemiz siz değerli gençlerin ümit ettiklerine yerinde cevap yetiştirebilme potansiyeliyle güçlenmektedir.

Kiev Kork Üniversitesi Bölümleri

Bölüm
Hukuk
Psikoloji
Ekonomi ve İşletme
Muhasebe ve Denetim
İşletme Ekonomisi
Pazarlama
Lojistik
Uluslararası iktisat
Uluslararası ticaret
Uluslararası Ekonomi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kayıt işlemelerinizi Eurostar kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Lisans süreciniz boyunca en deneyimli kadromuzla düzenli çalışmalarda bulunarak başarılı elemanlar olabileceksiniz. Alan bazında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar, olumsuz durumların araştırmasını gerçekleştirebileceğiniz uygulama alanlarımızda yetişmek mümkün olacaktır. Alan profesörlerimiz hazırlık sınıfından daha üst mertebelere tırmanma fırsatınızda yabancı dil olarak farklı dil öğrenebileceğiniz çevreyi de size sunmaktadır. Uluslararası bir ortamda alan anlamında gelişme kaydetme işinizi bu şekilde yakalama imkanınız olabilecek. Ukrayna’da pek çok bölümde aralıklı eğitimden geçerek kendilerini daha tecrübeli konuma getiren akademik elemanlarımızla iyi noktalara gelebilme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olabilecek.

Kiev Krok Üniversitesi Akademik Takvim

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi iş piyasasında rakip tanımaz bir şekilde gelişme kaydedebilme imkanı yakalayabilmenize fırsat tanıyabilecektir. Yaşamınızda en önemli kariyer yerlerinden birinde yer alabilme fırsatınızda bu üniversitenin ayrıcalıklarından faydalanma imkanını sonuna kadar kullanmaya bakmalısınız. Kampüs bünyesinde yer alan 3 fakültede yer alan 11 bölümle son derece eğitim kalitesi yerinde bir üniversite istiyorsanız bu fırsatı ertelemeyin. Araştırma yapacağınız zaman faydalanabileceğiniz geniş kütüphanesi, bilim çalışma merkezleri, bilgisayar merkezleriyle ihtiyaç duyduğunuz bilgiye kısa zamanda ulaşabileceksiniz. Bilim çalışmalarında ayrıca profesörlerle katılabileceğiniz birtakım farklı ülke gezilerinden de son derece memnun kalacağınız sonuçlar elde edebileceksiniz. Sizlerin eğitim hayatınızda önemli rolü olacak olan farklı bir anlayışla adım atarken Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi ortamının artılarını değerlendirmekten çekinmeyin. Üniversite DGS şartı olmadan lisans tamamalama imkanı sunuyor. Alanınızda en deneyimli kişiler listesinde yer alabilme özgürlüğüne bir an önce sahip olmak istemez misiniz? Bu kariyer basamaklarını tırmanırken önünüzde duran birçok profesör, bilim ortamı, gelişiminizi destekleyici bilim adamlarıyla tanınan biri konumuna yükselebilirsiniz. Avrupa’nın birçok aslanda her şeyi derinlemesine inceleyebilen araştırma ruhunu siz de özümseyerek aranan kimliğe kavuşmada kendinize katkı sağlayabilirsiniz. Taban puanım yetmiyor ama ben bu bölümde okuyup yükselmeyi çok arzuluyorum sızlanmalarını ertelemeye hazırsanız acele edin. Eurostar danışmanları sayesinde Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kaydınız kısa sürede tamamlanabilecektir.

#ukraynadaüniversiteokumak #kievkroküniversitesi #krokuniversity

Ukrayna'da en popüler üniversite eğitim bölümleri Tıp, Diş Hekimliği, Mühendislik, Mimarlık, Denizcilik, Rusça-İngilizce Çeviri, Turizm ve Kaptanlık’tır. Bu bölümlerin çoğu Rusça, İngilizce ve Ukraynaca okunabilir. Ukrayna'da üniversite okumak için YKS şartı yoktur. Ukrayna üniversitelerinin kabul şartlarında yüksek not ortalamaları istenmemektedir. Bu sayede lise diplomanız çok yüksek olmasa bile birçok bölüme kolayca başvurabilir ve bu bölümlerden kabul alabilirsiniz.

Ukrayna'da eğitim birçok Avrupa ülkesine göre oldukça ekonomiktir. Ukrayna üniversiteleri için yıllık ücretler 1.000$ ile 4.500$ arasında değişmektedir. Tıp, diş hekimliği, eczacılık, mühendislik ve sosyal bilimler için fiyatlar oldukça ekonomiktir. Ukrayna'da eğitim dilleri genellikle Ukraynaca, Rusça ve İngilizce'dir. Ukraynaca eğitimin yıllık ücreti İngilizce eğitim ücretinden daha düşüktür.

Tercih Sebepleri

Kiev Krok ÜniversitesiKiev Krok Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!