Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Ekonomik ve avantajlı eğitim imkanları sunan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi yurtdışında eğitim almak isteyenlerin ilk tercihidir.

Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Avrupa’da tanınmış bir üniversitede lisans sürecine başlamaya hazır mısınız? Uluslararası anlamda kendini kanıtlamış başarılarıyla anılan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Yemek salonları, merkezi öğretim binaları, büfeleri, sağlık ocakları, sağlık kompleksleri, stadları, spor salonları, kortları gibi ortam zenginlikleriyle Odessa Milli Meçnikov Üniversitesi hayır diyemeyeceğiniz bir üniversitedir. Sağladığı imkanlar ile seçtiğiniz bölümde alacağınız eğitim kadrosu bakımından da olabildiğine güçlüdür. Avrupa’da tanınmış akademik birim elemanlarıyla birçok çalışmada yer almıştır. Modern sınıf imkanları, sahip olduğu materyal zenginliğiyle araştırmaları olması gerekenden daha çok kaliteli bir şekilde tamamlayan üniversite gözde Avrupa Üniversitelerindendir. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sosyal aktivitelerden faydalanırken canınızı hiç sıkmayacak uluslararası kaynaşma ortamıyla da baş başa kalabileceksiniz.

Odessa Ulusal Mechnikov Ulusal Üniversitesi

Bölüm Fiyat
Eczacılık 2500$
Endüstriyel Eczacılık 2500$
Ekonomik Sibernetik 1600$
Biyomühendislik 1800$
Jeoloji 1800$
Biyoteknoloji 1800$

Merkezi öğretim binası bakımından 8 tane binaya sahiptir. Birçok kişinin tercih sebebi olan Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi eğitimin ucuzluğu, sunulan imkanların Avrupa standartlarında en iyi oluşuyla göz doldurmaktadır. Lise diplomanızı alarak başvuru gerçekleştirebileceğiniz Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilik yaşantısı bakımından oldukça cüzi fiyat seçenekleriyle sizleri karşılamaktadır. Öğrencilerin bütçesini aşmadan temel ihtiyaçlarını giderebiliyor oluşları da oldukça avantaj sağlayabilen durumlar arasındadır. Birçok ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yapan iş kapılarını aralarken farklı ülke imkanlarını da sunabilecektir. Eğitim ortamında tanışıp kaynaştığınız insanlar aracılığıyla bile iş başvurularınızı olumlu sonuçlandırma durumlarınız olası olabilecektir. Sınav stresiyle uğraşmadan kabulünüzü gerçekleştirecek olan genç beyin olarak sizleri en iyi şekilde yetiştirebilecektir. Tecrübeli akademik kadrosu, eğitici seminerleri, uygulamada tanınmış isimlerle bir araya gelebilme olanakları alan bazında gelişmenizde destekçi olabilecektir.

 

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden yardım isteyerek alan bazında kendinizi çok iyi noktalara getirebilme olanağından faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Eurostar sizlerin talebiniz doğrultusunda Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi kayıt işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Avrupa’nın etkili üniversitelerinden birinde yer alarak lisans sürecimi diplomamı geçerli kabul ettirebileceğim bir ortamda almalıyım diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu hususta Odessa Ulusal(Milli) Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi sizler için doğru adres olabilecektir. Üniversitenin değerini arttıran ortam koşullarını öğrenmek için Eurostar danışmanınıza aklınıza takılan her konuyu sorabilirsiniz. Seçeceğiniz bölümden yurt imkanlarına, kayıt işlemlerinizden eğitim sürecinde faydalanabileceğiniz sosyo kültürel alanlara kadar her bilgi Eurostar danışmanınızca size aktarılabilecektir. Siz de beklediğiniz kaliteli eğitim imkanlarını olması gerektiği şekilde Avrupa’nın beğenilen akademik birimlerinde en bilgili kişilerden almak için kayıt sürecinizi hızlandırmaya bakabilirsiniz. Dil bakımından farklı dilleri konuşanların yer aldığı uluslararası çevre edinme fırsatı da bu üniversitenin size kazandıracağı ekstra avantajlardandır. Beklediğiniz o kaliteli eğitim imkanlarına kavuşma yolunda yolunuza çıkacak bir sınav puanı derdi de olmayacak. O halde size avantajlarla dolu bir akademik eğitim hayatı sunan bu üniversitede yer alabilme fırsatını daha fazla ertelememelisiniz. Kayıt işlemleriniz ardından bölüm mezunu olduğunuz günün hayalini kurmaya başlayabileceksiniz.

#ukraynadaegitim #ukraynaüniversiteleri #odessamechnikovüniversitesi #odessamechnikovuniversity

Ukrayna üniversitelerinde sınavsız kabul alan öğrencilerin taban puan engeli de yoktur.

  • Eczacılık ve Endüstriyel Eczacılık
  • Kültürel Çalışmalar
  • Siyaset Bilimi
  • Ekonomik Sibernetik
  • Uygulamalı Fizik
  • Uygulamalı Matematik
  • Uygulamalı Mekanik
  • Biyoteknoloji
  • Bilgisayar Mühendisliği
  • Yazılım Mühendisliği

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Mechnikov ÜniversitesiOdessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!