Kiev Politeknik Üniversitesi

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik Üniversitesi, Ukrayna’da yabancı dil eğitimi alarak geleceğinizi planlamaya hazır mısınız? Dünya genelinde yenilikçi ve...

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Ukrayna’da yabancı dil eğitimi alarak geleceğinizi planlamaya hazır mısınız? Dünya genelinde yenilikçi eğitim anlayışıyla lisans sürecine devam edebilme fırsatını yakalayabileceğiniz Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi siz değerli gençleri bekliyor. İş kapılarını aralamakla kalmayan gelecekte Avrupa’da çalışabilmenizi sağlayan üniversite koşullarını ayağınıza getirebilecek Ukrayna koşullarından faydalanmak artık hayal değil.

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi bilim adına çalışmalar gerçekleştirmek isteyen pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirebilecektir. Gençlerin gelecek kaygısı yaşamadan okuyabilecekleri akademik ortam sunumunu gerçekleştirebilen üniversitede bölümünüzün en iyileri olabileceğiniz tecrübeler kazanabileceksiniz. Uygulama ortamı olarak gelişmiş laboratuar imkanları, modern teknolojiye uygun alanınızda karşılaşabileceğiniz materyallerle dolu sınıflardan faydalanma fırsatınız olabilecek. Avrupa gelişmeleri yakından takip ederek alanınızdaki değişimlere kısa zamanda ayak uydurma imkanını yakalayabileceksiniz. Yüz güldürücü sonuçlar yakalayabileceğiniz alan bazında en iyi noktalara yükselebilme olanakları üniversite koşullarıyla sizlerle olacaktır.

ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ İÇİN SİZLERE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ;

➮1 yıl hazırlık harcı
➮1 yıl ücretsiz danışmanlık hizmeti
➮Üniversite ve eğitim bakanlığı kaydı
➮Davetiye ve kabul belgesinin getirilmesi
➮Evrakların ukraynaca tercüme noter apostil işlemlerinin yapılması ➮Konsolosluktan görüşmeye gitmeden D tipi özel öğrenci oturum vizesi çıkartılması
➮Gidiş organizasyonunun yapılması
➮Havalimanında karşılama
➮Yurtlara ve evlere yerleştirme
➮Şehir turu
➮Üniversite-ev arası geliş gidiş gösterme
➮Fakülte ve sınıfı gösterme
➮Oturum izni ve zorunlu sağlık sigortası başvuru işlemleri hizmeti

Kiev Politeknik Üniversitesi Hayatınıza Değer Verir

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi birçok bölümü, gelişmiş sınıf ortamları, geniş kütüphane ortamları, bilim merkezleri, sosyal tesisleriyle oldukça gelişmiş bir üniversitedir. En beğenilen bölümleriyle popülerliğini her gün biraz daha arttırmayı başarmış olan üniversitemize yerleşirken Eurostar’dan faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Yaşamınızda unutmayacağınız kariyer fırsatlarıyla tam donanımlı hale gelebileceğiniz üniversite koşullarını daha fazla ertelemeyin. Bu fırsatı yakalarken Ukrayna’da öğrencilik yaşamınızı kolaylaştıracak tüm konularda Eurostar danışmanlarınız yanınızda yer alabilecektir. Her zaman kendini en yeni fırsatlarla donanımlaştıracak olan lisans öğrencileri olabilme fırsatını bu üniversitede yakalayabileceksiniz. Üniversitenin gelişmişliği, bilim adına çalışmalarıyla göz bebeği denebilecek bir üniversite konumuna yükseliyor oluşu gençleri tercih sebebi olmasına zemin hazırlamaktadır. Farklı tecrübeler, iş alanlarındaki değişime uğrayabileceğiniz pozisyonlar ve daha fazlası için Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi kaydınızı yaptırma düşüncesinde bulunabilirsiniz.

Kiev Politeknik Üniversitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ukrayna’da kaç üniversite var?

Ukrayna’da 312 üniversite var. Bu üniversitelerin tamamı AB tarafından akredite olurken, 90 civarında üniversite kalite bazında YÖK tarafından akredite edilmiştir.

İlk 1000 üniversite arasında 382. sırada yer almıştır. Çok özel fakülteleri ile eğitim hayatınız boyunca alacağınız en büyük öğretim rol modeli olacak bir üniversitedir.

Ukrayna Tıp Diploması Türkiye’de geçerli mi?

Lisans eğitimini Ukrayna’da YÖK denkliği dahilinde diploma ile tamamlayan öğrenciler, Türkiye’de kolaylıkla iş bulma imkanına sahiptirler. Öğrencinin diploması Türkiye’de aynı geçerliliğe sahip olmasının yanı sıra Avrupa ülkelerinde de geçerlidir.

Ukrayna’da Tıp okumak kolay mı?

Eğitim dünya standartlarındandır. Kaliteli eğitim yönünden etkili olduğundan kariyer sahibi olurken hiç zorluk yaşamazsınız bundan dolayı tıp eğitimi biraz zorlayacaktır.

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi yurt imkanları, kampus koşulları, harç ödenekleriyle birçok ülkeye oranla daha uygun fırsatları sunabilmektedir. Ukrayna’nın hayal edemediğiniz imkanları size sunuyor oluşuyla Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi lisans eğitiminizin kıymetini bilebilirsiniz. Öğrencilik tecrübelerinizde yurtdışı fırsatlarının elinizden uçup gitmesine gönlünüz razı değilse Eurostar’a uğrayarak danışman tayin etme işine ılımlı bakmaya başlamalısınız. Uzun zamandır geleceğinizi ekonomik kaygıya uğramadan nasıl gerçekleştirebilirim planları içine giriyorsanız Ukrayna’da size verilecek olan bu şansı iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Deneyimlerinizi tecrübe kazandıracak akademik ortamlarda tamamlamayı düşünenler kariyer fırsatlarını Ukraynayla en iyi şekilde deneyimleştirebilirler. Mezun olduktan sonra okul kalitesiyle iş imkanlarınızı daha çabuk onaylatabilecek konuma geçebileceğiniz den emin olabilirsiniz. En mutlu olacağınız lisans imkanlarını avuçlarınızın içine bırakacak olan üniversite sağladığı koşullarla öğrencilik hayatınızda iyi yerlere kavuşabilme fırsatlarını verecektir. Üniversite yaşantınızdaki uluslar arası çevre koşullarını değerlendirip asla pişman olmayacağınız kariyer imkanlarını üniversitemizde yaşamaya hazır mısınız? Akademik gücümüzün size verdikleriyle tecrübelerinizi hayal ettiğinizden de daha iyi noktalara eriştirebilme olanağı yakalamaya ne dersiniz? En gerçekçi bilim uzmanlarının yetiştirildiği akademik ortamın tüm avantajlarını özümseme zamanı diyerek kendinizi Kiev’de okuma şansı vermeye ne dersiniz?

#ukraynadainşaatmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamühendislikeğitimi #mühendisliklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #ukraynainşaatmühendisliği #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynamimarlık #ukraynadamimarlık #ukraynadamimarlıkeğitimi #ukraynamimarlık #mimarlıklisanstamamlama #mimarlıkdikeygeçiş #yurtdışındamimarlık #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #kievmühendislik

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!