Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik Üniversitesi, Ukrayna’da yabancı dil eğitimi alarak geleceğinizi planlamaya hazır mısınız? Dünya genelinde yenilikçi ve...

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Ukrayna’da yabancı dil eğitimi alarak geleceğinizi planlamaya hazır mısınız? Dünya genelinde yenilikçi eğitim anlayışıyla lisans sürecine devam edebilme fırsatını yakalayabileceğiniz Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi siz değerli gençleri bekliyor. İş kapılarını aralamakla kalmayan gelecekte Avrupa’da çalışabilmenizi sağlayan üniversite koşullarını ayağınıza getirebilecek Ukrayna koşullarından faydalanmak artık hayal değil.

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi bilim adına çalışmalar gerçekleştirmek isteyen pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirebilecektir. Gençlerin gelecek kaygısı yaşamadan okuyabilecekleri akademik ortam sunumunu gerçekleştirebilen üniversitede bölümünüzün en iyileri olabileceğiniz tecrübeler kazanabileceksiniz. Uygulama ortamı olarak gelişmiş laboratuar imkanları, modern teknolojiye uygun alanınızda karşılaşabileceğiniz materyallerle dolu sınıflardan faydalanma fırsatınız olabilecek. Avrupa gelişmeleri yakından takip ederek alanınızdaki değişimlere kısa zamanda ayak uydurma imkanını yakalayabileceksiniz. Yüz güldürücü sonuçlar yakalayabileceğiniz alan bazında en iyi noktalara yükselebilme olanakları üniversite koşullarıyla sizlerle olacaktır.

ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ İÇİN SİZLERE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ;

➮1 yıl hazırlık harcı
➮1 yıl ücretsiz danışmanlık hizmeti
➮Üniversite ve eğitim bakanlığı kaydı
➮Davetiye ve kabul belgesinin getirilmesi
➮Evrakların ukraynaca tercüme noter apostil işlemlerinin yapılması ➮Konsolosluktan görüşmeye gitmeden D tipi özel öğrenci oturum vizesi çıkartılması
➮Gidiş organizasyonunun yapılması
➮Havalimanında karşılama
➮Yurtlara ve evlere yerleştirme
➮Şehir turu
➮Üniversite-ev arası geliş gidiş gösterme
➮Fakülte ve sınıfı gösterme
➮Oturum izni ve zorunlu sağlık sigortası başvuru işlemleri hizmeti

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Fakülteleri

Fakülteler
Atom ve Isı Enerjileri Mühendislik Fakültesi
Aygıt Yapım Mühendisliği Fakültesi.
Bilgisayar ve İnformatik Mühendisliği Fakültesi.
Basım, Yayım Ve Poligraf Enstitüsü
Dil Bilimleri Fakültesi.
Elektronik Mühendisliği Fakültesi.
Enerji Tasarruf Ve Enerji Yönetimi Enstitüsü
Fizik Mühendislik Fakültesi
Fizik ve Teknoloji Enstitüsü
Hukuk Fakültesi
İşletme Fakültesi
Uçak ve Uzay Mühendisliği Fakültesi
Kaynak Mühendisliği Fakültesi
Radyo (Telsiz) Mühendisliği Fakültesi
Makine Mühendisliği Fakültesi

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi yurt imkanları, kampus koşulları, harç ödenekleriyle birçok ülkeye oranla daha uygun fırsatları sunabilmektedir. Ukrayna’nın hayal edemediğiniz imkanları size sunuyor oluşuyla Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi lisans eğitiminizin kıymetini bilebilirsiniz. Öğrencilik tecrübelerinizde yurtdışı fırsatlarının elinizden uçup gitmesine gönlünüz razı değilse Eurostar’a uğrayarak danışman tayin etme işine ılımlı bakmaya başlamalısınız. Uzun zamandır geleceğinizi ekonomik kaygıya uğramadan nasıl gerçekleştirebilirim planları içine giriyorsanız Ukrayna’da size verilecek olan bu şansı iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Deneyimlerinizi tecrübe kazandıracak akademik ortamlarda tamamlamayı düşünenler kariyer fırsatlarını Ukraynayla en iyi şekilde deneyimleştirebilirler. Mezun olduktan sonra okul kalitesiyle iş imkanlarınızı daha çabuk onaylatabilecek konuma geçebileceğiniz den emin olabilirsiniz. En mutlu olacağınız lisans imkanlarını avuçlarınızın içine bırakacak olan üniversite sağladığı koşullarla öğrencilik hayatınızda iyi yerlere kavuşabilme fırsatlarını verecektir. Üniversite yaşantınızdaki uluslar arası çevre koşullarını değerlendirip asla pişman olmayacağınız kariyer imkanlarını üniversitemizde yaşamaya hazır mısınız? Akademik gücümüzün size verdikleriyle tecrübelerinizi hayal ettiğinizden de daha iyi noktalara eriştirebilme olanağı yakalamaya ne dersiniz? En gerçekçi bilim uzmanlarının yetiştirildiği akademik ortamın tüm avantajlarını özümseme zamanı diyerek kendinizi Kiev’de okuma şansı vermeye ne dersiniz?

 

Kiev Politeknik Üniversitesi Hayatınıza Değer Verir

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi birçok bölümü, gelişmiş sınıf ortamları, geniş kütüphane ortamları, bilim merkezleri, sosyal tesisleriyle oldukça gelişmiş bir üniversitedir. En beğenilen bölümleriyle popülerliğini her gün biraz daha arttırmayı başarmış olan üniversitemize yerleşirken Eurostar’dan faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Yaşamınızda unutmayacağınız kariyer fırsatlarıyla tam donanımlı hale gelebileceğiniz üniversite koşullarını daha fazla ertelemeyin. Bu fırsatı yakalarken Ukrayna’da öğrencilik yaşamınızı kolaylaştıracak tüm konularda Eurostar danışmanlarınız yanınızda yer alabilecektir. Her zaman kendini en yeni fırsatlarla donanımlaştıracak olan lisans öğrencileri olabilme fırsatını bu üniversitede yakalayabileceksiniz. Üniversitenin gelişmişliği, bilim adına çalışmalarıyla göz bebeği denebilecek bir üniversite konumuna yükseliyor oluşu gençleri tercih sebebi olmasına zemin hazırlamaktadır. Farklı tecrübeler, iş alanlarındaki değişime uğrayabileceğiniz pozisyonlar ve daha fazlası için Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi kaydınızı yaptırma düşüncesinde bulunabilirsiniz.

#ukraynadaüniversite #kievulusaltekniküniversitesi #kyivpolytechnicuniversity #kyivnationaltechnicaluniversity

Tercih Sebepleri

Kyiv Polytechnic InstituteKiev Ulusal Politeknik Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!