Odessa Tarım Üniversitesi

Odessa Tarım Üniversitesi

Odessa Tarım Üniversitesi yurtdışında tarım alanında verdiği kaliteli eğitim ve diploma avantajıyla öğrencilerin ilk tercihlerindendir.

Odessa Tarım Üniversitesi

Ukrayna’nın en eski eğitim kurumlarından biri olan Odessa Tarım Üniversitesi 1918 yılından bu yana sizlerin gelişiminize destek olabilmektedir. Tarım konusunda kendini iyi mertebelere ulaştırmak isteyen tüm herkesin gözde tercihleri listesindedir. Üniversite kampüsündeki fakülteleri, eğlence merkezleri, bilimsel çalışma alanlarıyla kaliteli eğitim anlayışıyla buluşabilmenize imkan tanımaktadır. 2001 yılında yeni adına kavuşan üniversitede bilim adına çalışmak isteyenlere hibe fırsatı da sunulabilmektedir. Yaklaşık 40.000 öğrencisiyle her sene birçok gencin hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşan Odessa Tarım Üniversitesi tarım uzmanı olmak isteyenlere Ukrayna seçeneğidir. Hazırlık eğitimini tamamlayarak farklı dilde bir eğitim ortamına çok daha kolay uyum sağlayabilen bir üniversitedir. İyi donanımlı bir üniversitede eğitim şansınızı değerlendirebilme fırsatınız varken bunu neden daha fazla erteleyesiniz ki? Eğitim aldığınız bölümde yüksek lisans, lisans ve üst mertebelere erişebilme olanaklarını Ukrayna seçiminizle hissetmeye başlayabileceksiniz.

İyi donanımlı modern imkanlarla dolu bir eğitim ortamı, çiftçilik yapabilme fırsatına imkan tanıyan uygulama alanları Ukrayna’da sizleri bekliyor. Odessa Tarım Üniversitesi sizlere mühendislik tesisleri, imal merkezleri, şarap imalat alanları, veterinerlik birimleriyle dolu alanlarda kendinizi geliştirebilmenizi sağlamaktadır. Çiftliklerde tarım yapabilme imkanıyla her sebze meyve üzerinde istediğiniz araştırmayı yapabilme fırsatını yakalayabilme olanakları da yakalayabileceksiniz. Öğrenci kliniği birimleriyle staj fırsatınız da akademik kadronun en güçlü birim elemanlarıyla kendinizi yetiştirme fırsatından faydalanabileceksiniz. Yabancı öğrencilere 10 aylık bir staj imkanı sunulurken dil konusundaki zincirleri kırabilme fırsatından faydalanabilmeniz sağlanabilmektedir. Rusça konuşmayı öğrenebilmenizi sağlayabilecek olan Odessa Tarım Üniversitesi pratiklik kazanabileceğiniz becerilerle donanımlaştırılabilme olanaklarını kazanabilmenizi sağlayacaktır.

Odessa Devlet Tarım Üniversitesi Bölümleri Fiyatları

Bölüm Hazırlık Lisans
Veterinerlik 2850$ 1500$
Ziraat Mühendisliği 2850$ 1500$
Harita Mühendisliği 2850$ 1500$
Harita Mühendisliği Lisans Tamam. 2850$ 1500$

Matematik, biyoloji, kimya, fizik gibi temel dersleri öğrenirken en modern teknojilerle akademik sürecin şekillendirilebilmesi sağlanabilmektedir. Kütüphanelerde zaman geçirebileceğiniz gerçeği için geniş kitap arşivini kütüphanelere eklemiş bulunmaktayız. Okuma odasında zaman geçirirken alanınıza yönelik her türlü gelişmeyi sağlayabileceğiniz değişimlerin içinde bulabileceksiniz kendinizi. Kampüs içindeki tüm uygulama fırsatları, sosyal eğlenme alanlarıyla dolu merkezleri alan bazında kendinizi geliştirebileceksiniz. Sizi hayal ettiğiniz bölüm okuma ayrıcalığıyla beklerken Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık uzmanlarından faydalanmanızı tavsiye edebiliriz. En memnun kalacağınız alan bazı çalışmaları Ukrayna’daki tarım konusundaki yetenekli akademik elemanlarla tamamlama fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Eurostar kayıt işinde ihtiyacınız olan evrak hazırlıkları, birim ziyaretleri, kontenjan dolmadan lisans öğrencisi olabilme şansınızı hızlandırabilecektir.

Odessa Tarım Üniversitesi öğrencisi olarak mezun olmuş kişi ya da kişilerle irtibat kurarak da elde edebileceğiniz bilgilendirmelerle gelecek kaygınızı yok edebileceksiniz. İş yaşantınızda Avrupa ülkelerinde yer alma düşüncenizi daha tecrübeli bir şekilde tamamlama olanağında bulunabileceksiniz. Tarım konusunda deneyim kazanabilme fırsatından faydalanarak üniversitenin en deneyimlileri listesine yerleşebilme ayrıcalığından faydalanmaya ne dersiniz? Cevabınız kesin bir evetse Eurostar elemanlarına vereceğiniz direktiflerle kayıt işleminizde yerleşememe kaygınıza son deme şansını yakalayabilirsiniz. Bir an önce Odessa Tarım Üniversitesi lisans öğrencisi olabilme heyecanını hissetmeye hazır mısınız?

 

#ukraynadaüniversite #odessatarımüniversitesi #odessaagrarianuniversity

Eğitim kalitesi akademik anlamda oldukça kaliteli olan Odessa Devlet Tarım Üniversitesi başvurusu kabul edilen öğrencilerin kayıt işlemlerinde bazı belgeleri zorunlu kılmaktadır. Belgelerin eksiksiz olması ve zamanında üniversiteye iletilmesinde danışmanlık desteği oldukça önemlidir.

Dünya sıralamalarında ilk 1000 üniversite içerisinde yer alan üniversitenin ücretleri oldukça ekonomiktir. Avrupa üniversiteleri arasında 1500$ ücretiyle oldukça düşük olan fiyatlar neticesinde Türk öğrenciler bu üniversiteyi tercih etmektedirler.

Tercih Sebepleri

Odessa Devlet Tarım ÜniversitesiOdessa Tarım Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!