Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi prestijli ve yüksek maaşlı kariyer hedefi olan öğrencilere muhteşem fırsatlar sunuyor.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Ulusal statü kazanmış bir denizcilik akademisinde eğitim almaya hazır mısınız? İlk başlarda denizcilik okulu ile başlayan okul eğitimi giderek akademikleşmiştir. 1944’lü yıllardan 21 Eylül 2002 tarihine kadar olan sürece kadar gelişimini tamamlayarak iyi bir Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi konumunu kazanmıştır. Küçüklüğünden beri ben denizci olmalıyım hayalini taşıyan gençler için bu okul Avrupa’da harika bir fırsat olacaktır. Kayıt işlemlerinizi başlatırken Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ni Ukrayna’da almış olma avantajlarını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Ukrayna denizcilik eğitim almaya son derece elverişli bir ortam oluşuyla denizcilik alanında gelişebilmenin son derece mümkün olduğu bir ülkedir. Avrupa’nın bilinene denizcilerini yetiştirmekle kalmayan akademi bu konuda başarılarını arttırma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Donanımlı ve onuruyla çalışmayı başaran kişileri yetiştirdiği için köklü bir geçmişe sahip akademinin bir öğrencisi olmak istemez misiniz?

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi Bölümleri Ücretleri

Bölüm Fiyat
Uzak Yol Gemi Kaptanlığı 2400$
Deniz-Liman Mühendisliği 2250$
Teknolojik Süreçlerin Otomasyonu ve Kontrol 2250$
Deniz Enerji Santralleri Mühendisliği 2250$
Elektrik ve Radyo ELektroniği Mühendisliği 2250$
Gemi Makine ve Mekanizmaları Mühendisliği 2250$
Deniz Hukuku 2250$

Hem bilimsel hem de modern teknolojiye paralel geliştirilen sınıf- uygulama ortamları denizcilik alanında başarılı olabilmeye müsaade edebilmektedir. Her gencin Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi öğrencisi olarak kendini geçmişin tanınan denizcilerinden biri olmaya aday gördüğü bir eğitim ortamıdır. Eğitim hayatınızda tanınmış denizcilerle uygulama derslerine eşlik ederken pek çok deniz aracının yer aldığı gerçek denizlerde uygulama imkanlarına sahip olabileceksiniz. Denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku, donanma, kargo taşımacılığı, gemi kontrolü, ekonomi, pilotaj, seyrüsefer gibi derslerde başarı elde edebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Lisanstan uzmana, bilim uzmanından ön lisans sürecine kadar farklı eğitim boyutlarından faydalanarak kaliteli Avrupa eğitim ortamlarının avantajlarını değerlendirme şansınız olabilecek. Avrupa standartlarında alacağınız eğitim farklı sertifikaları alarak mezun olabileceğiniz tüm koşulları sizlere sağlayabilecektir.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden faydalanarak eğitim sürecinizde kayıt işlemlerinizi daha pratik tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim materyallerini görmek, sınıf ortamlarını incelemek, uygulama alanlarını gezmek gibi isteklerinizde de Eurostar rehberiniz olabilecektir. Ukrayna’da alacağınız bu eğitimde ihtiyaç duyacağınız her konuda beklediğiniz yardımı bulabileceksiniz. Spor yapabileceğiniz, yüzebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz, araştırma yapabileceğiniz tüm alan zenginlikleriyle Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi sizleri beklemektedir. Akademik kadro olarak da Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi olarak bilim çalışmalarına daima katılan bir ekip mevcuttur. Başarılı olan tüm öğrencilerin bu tarz çalışmalara katılıp uygulama alanlarında akademik birim elemanlarıyla omuz omuza yer alabilmesi de mümkündür. Bu avantajları yakalayabilmek için akademik birimin bir öğrencisi olmanız yeterli olacaktır.

Birçok ülkede taban puana bakılarak gerçekleştirilen kabul işlemlerinin aksine bu akademik birimde kabulde böyle bir şart yoktur. Sizi zorla alınan bir puana bakmadan kadrosuna alacak olan bu akademinin öğrencisi olmaya hazır mısınız? Sağlık hizmetlerinden yurt imkanlarına, sosyal kulüplerden modern eğitim olanaklarına kadar her yönüyle tartışmasız kaliteli bir birim olan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi kaydı için daha fazla düşünmeyin. Tüm yetkiyi Eurostar danışmanına vererek girişimde bulunabilirsiniz.

#ukraynadaegitim #ukraynaüniversiteleri #odessadenizcilikakademisi #odessamaritimeacademy

  • Uzak Yol Gemi Kaptanlığı
  • Deniz-Liman Mühendisliği
  • Teknolojik Süreçlerin Otomasyonu ve Kontrol
  • Deniz Enerji Santralleri Mühendisliği
  • Elektrik ve Radyo Elektroniği Mühendisliği
  • Gemi Makine ve Mekanizmaları Mühendisliği
  • Deniz Hukuku

Kaptan olabilmek için dört yıllık eğitim veren Denizcilik ve İşletme Mühendisliği Bölümü'nden lisans diploması almak gerekir. Staj döneminin ardından Denizcilik Müsteşarlığının tarafından düzenlenen Gemi Adamları Yeterlilik Sınavını başarıyla geçmek zorundadırlar.

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Ulusal Denizcilik Akademisi
Puanla
[OY: 3 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!