Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Üniversiteye yerleşebilmek için tüm fedakarlıkları yapmaya hazırsanız artık sınav sorunlarını göze almanıza gerek olmayacak...

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Ulusal statü kazanmış bir denizcilik akademisinde eğitim almaya hazır mısınız? İlk başlarda denizcilik okulu ile başlayan okul eğitimi giderek akademikleşmiştir. 1944’lü yıllardan 21 Eylül 2002 tarihine kadar olan sürece kadar gelişimini tamamlayarak iyi bir Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi konumunu kazanmıştır. Küçüklüğünden beri ben denizci olmalıyım hayalini taşıyan gençler için bu okul Avrupa’da harika bir fırsat olacaktır. Kayıt işlemlerinizi başlatırken Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ni Ukrayna’da almış olma avantajlarını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Ukrayna denizcilik eğitim almaya son derece elverişli bir ortam oluşuyla denizcilik alanında gelişebilmenin son derece mümkün olduğu bir ülkedir. Avrupa’nın bilinene denizcilerini yetiştirmekle kalmayan akademi bu konuda başarılarını arttırma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Donanımlı ve onuruyla çalışmayı başaran kişileri yetiştirdiği için köklü bir geçmişe sahip akademinin bir öğrencisi olmak istemez misiniz?

Hem bilimsel hem de modern teknolojiye paralel geliştirilen sınıf- uygulama ortamları denizcilik alanında başarılı olabilmeye müsaade edebilmektedir. Her gencin Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi öğrencisi olarak kendini geçmişin tanınan denizcilerinden biri olmaya aday gördüğü bir eğitim ortamıdır. Eğitim hayatınızda tanınmış denizcilerle uygulama derslerine eşlik ederken pek çok deniz aracının yer aldığı gerçek denizlerde uygulama imkanlarına sahip olabileceksiniz. Denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku, donanma, kargo taşımacılığı, gemi kontrolü, ekonomi, pilotaj, seyrüsefer gibi derslerde başarı elde edebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Lisanstan uzmana, bilim uzmanından ön lisans sürecine kadar farklı eğitim boyutlarından faydalanarak kaliteli Avrupa eğitim ortamlarının avantajlarını değerlendirme şansınız olabilecek. Avrupa standartlarında alacağınız eğitim farklı sertifikaları alarak mezun olabileceğiniz tüm koşulları sizlere sağlayabilecektir.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden faydalanarak eğitim sürecinizde kayıt işlemlerinizi daha pratik tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim materyallerini görmek, sınıf ortamlarını incelemek, uygulama alanlarını gezmek gibi isteklerinizde de Eurostar rehberiniz olabilecektir. Ukrayna’da alacağınız bu eğitimde ihtiyaç duyacağınız her konuda beklediğiniz yardımı bulabileceksiniz. Spor yapabileceğiniz, yüzebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz, araştırma yapabileceğiniz tüm alan zenginlikleriyle Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi sizleri beklemektedir. Akademik kadro olarak da Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi olarak bilim çalışmalarına daima katılan bir ekip mevcuttur. Başarılı olan tüm öğrencilerin bu tarz çalışmalara katılıp uygulama alanlarında akademik birim elemanlarıyla omuz omuza yer alabilmesi de mümkündür. Bu avantajları yakalayabilmek için akademik birimin bir öğrencisi olmanız yeterli olacaktır.

Birçok ülkede taban puana bakılarak gerçekleştirilen kabul işlemlerinin aksine bu akademik birimde kabulde böyle bir şart yoktur. Sizi zorla alınan bir puana bakmadan kadrosuna alacak olan bu akademinin öğrencisi olmaya hazır mısınız? Sağlık hizmetlerinden yurt imkanlarına, sosyal kulüplerden modern eğitim olanaklarına kadar her yönüyle tartışmasız kaliteli bir birim olan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi kaydı için daha fazla düşünmeyin. Tüm yetkiyi Eurostar danışmanına vererek girişimde bulunabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Denizcilik Akademisi Ücretleri

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Gemicilik-Uzak Yol Gemi Kaptanlığı 1350 $ 2000 $
ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Den. ve İç kara Su Yolları 1350 $ 2800 $
ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Mühendislik 1350 $ 2800 $
ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Elek. Müh. ve Radyo Elktr. 1350 $ 2800 $

#ukraynagemikaptanlığı #ukraynadagemikaptanlığı #ukraynadenizcilik #ukraynadadenizcilik #ukraynadadenizcilikeğitimi #ukraynadenizcilikeğitimi #kaptanlıkdikeygeçiş #yurtdışındagemikaptanlığı #yurtdışındadenizcilik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #odessadenizcilik

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!