İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Üniversite arayışınızda etkili olacak İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi öğrencilere kapılarını açarak avantajlar sunmaya devam ediyor.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Ukrayna üniversiteleri’nden olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizlerde kaliteli bir şekilde eğitim almak istermisiniz üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de hiç bir şekilde gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda yapılacak çalışmaları kısaca belirtecek olursak öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve elinizde bir lise diplomasına sahip iseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye dayalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile beraber bu çalışmaları yürütme imkanına sahip olacaksınız.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız günümüze dek yapmış olduğu İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizlerin tercih ettiği bölümlere kayıt başvuruları için her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamış ve tam başarı sağlamıştır ve bunun yanı sıra İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde eğitim almak için öncelikli olarak Ukrayna‘da eğitim vizesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu alanda da yapılmakta olan çalışmalar ile beraber İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde eğitim görmek için Ukrayna vizesi başvurularında her hangi bir şekilde olumsuzluk ile karşılaşmayarak konu ile ilgili olarak tam başarı elde etmiştir. Sizlerde bu alanda kendini kanıtlamış bir hizmet anlayışına sahip bir şekilde Ukrayna’nın kökeni 1600’lü yıllara dayanmakta olan en prestijli üniversitelerinden biri olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak gerekli bilgileri öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dilleri altında eğitim verilmektedir. Sizlerde bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir bilgiye sahipseniz İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde tercih ettiğiniz üniversitenin ilgili bölümüne doğrudan yerleştirilmektesiniz fakat bu bölümlerden bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci beklemektedir. Bu dillerden tercih edeceğiniz dil ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olacağınız bu bir yıl içerisinde alanında uzman kişiler tarafından kaliteli bir eğitim anlayışı ile beraber çalışmalarınızı sürdürmeniz sağlanacaktır. Yapacağınız bu çalışmalar ile beraber lisans eğitimi almak için ects adı verilmekte olan kredi sistemi ile beraber yılda iki kez öğretim görevlisi öğretmenlerin kullanmakta oldukları kanaat notlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi Lviv Üniversitesi dahilinde yer alan fakültelere bakacak olursak ;

 • Biyoloji Fakültesi
 • Kimya Fakültesi
 • Kültür Fakültesi
 • Ekonomi Fakültesi
 • Elektrik Fakültesi
 • Çeviri Fakültesi
 • Coğrafya Fakültesi
 • Jeoloji Fakültesi
 • Tarih Fakültesi
 • Filoloji Fakültesi
 • Hukuk Fakültesi

olmak üzere Doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisidir. 1661 yılında kurulmuş olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi yukarıda belirttiğimiz fakülteler altında bir çok bölümde eğitim vermektedir. Ukrayna da eğitim araştırma ve sanayi için eğitim uzmanı yetiştiren saygın bir üniversite olarak bilinmekte olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde bir çok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversite olarak bilinmektedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle işbirliği içinde çalışmakta olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizde kaliteli bir şekilde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarasını arayarak konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber yukarıda yazmış olduğumuz fakültelerden birinde tercih ettiğiniz bölümün eğitimini alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Eğitim

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi 1661 yılında Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olmakla beraber Ukrayna’da kaliteli bir eğitim anlayışı ile beraber gerek yurt içinden gelen öğrencilerine gerek ise Ukrayna dışından gelen öğrencilerine İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde lisans eğiti verilmektedir. Ukrayna da eğitim araştırma ve sanayi için eğitim uzmanı yetiştiren saygın bir üniversitedir. Birçok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversitedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle işbirliği içinde çalışmaktadır. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dili tercih edilmektedir. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için genel olarak İngilizce eğitim verilmekte olan üniversitemizde eğer bu üç dilden biri ile ilgili olarak iyi derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde lisans eğitimi sürecine girmektesiniz. Alacağınız bu eğitimler dahilinde geleceğinize yönelik iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Günümüzde bir iş veren gözünden o mantık ile yakalaşacak olursak;

Bir iş veren daima işe alacağı personelik tam donanımlı bir yapıya sahip olmasını istemektedir bu alanda işi öğretmekten ziyade konuya hakim kişiler ile çalışmak iş verenin iş gücünü arttıracaktır. Bu alandaki işe alacağı personel ne kadar iyi derecede bilgiye sahip olursa, ne kadar iyi derecede yabancı dile sahip olursa, ekip çalışmalarına ne derece yatkın olursa konu ile ilgili olarak iş verenin işi çok daha rahat olacaktır…

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Bölüm

İvan Franko Lviv Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bologna eğitim sistemi bütün dünya üniversitelerinin uygulamaya çalıştığı bir sistem olmak ile beraber İvan Franko Lviv Üniversitesi dahilinde yıllardan beri uygulanıyor ve bu alanda kaliteli çalışmalar meydana geldiğini üniversite dahilinde eğitim görmüş olan kişilerin yaptığı çalışmalardan gözlemleyebiliyoruz. İvan Franko Lviv Üniversitesinde yer alan bolgona eğitim sistemine göre öğretmenleri sadece bir verici olarak görmek ya da öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ziyade öğrenci ile öğretmenin arasındaki ilişkileri çok daha güçlü bir hale getirmeyi temel amaç olarak görmekte olan bu sistem dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi almak için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber hizmet vermekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi dahilinde konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye ulaşabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Üniversitesinde uygulanan bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile beraber bu alanda iyi bir çalışma yürütmek üzere tercih ettikleri konu ile ilgili yapacakları araştırmalar, projelendirme ve uygulama çalışmaları ile beraber konuya tam olarak hakimiyetin sağlanması beraberin öğrencilerin yapacakları sunum ile beraber yılda iki kez kullanılmakta olan ects diye adlandırılmakta olan kredi sistemi ile beraber öğretmenlerin vereceği kanaat notları dahilinde öğrenciler başarılı bulunması durumunda aldıkları lisans eğitiminin bir üst sınıfına geçmektedir. Bu alanda öğrenciler araştırmalarını gerek İvan Franko Lviv Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvan Franko Lviv Üniversitesi bünyesindeki bilgisayar laboratuvarlarında yapabilmektedir. Sizde İvan Franko Lviv Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile beraber eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim hizmetleri başvuru ofisini arayarak alnında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Başvuru İşlemleri

Her yıl Şubat ayı itibari ile kayıt almaktayız. Akademik hazırlık dil eğitimi eylül’ün ilk haftası başlamaktadır. Üniversitelerin yabancı öğrenci kontenjanları sınırlı olduğundan, başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız, EuroStar Yurtdışı Eğitim’in başlatacağı işlem prosedürlerinin sonuçları zamana bağlantılı ve üniversitelere göre farklılıklar olmaktadırr.

EuroStar Güvencesinde Hazırlık Eğitimine Başlıyacaksınız;

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gercekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir. Belgelerin hazırlanmasında mutlaka danıştıktan sonra hazırlayı teslim edin.

Ukrayna’da Rusça Dil Okulu Ukraynada Rusça Dil Eğitimi Uygun Rusça Dil Kursu

Ukrayna’nın en prestijli Üniversitelerinde rusça dil kursu sağlamaktayız. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak açmış olduğumuz rusça kursları ile sistematik ve teknik donanımlı olan Ukrayna üniversitelerinde Rusça dil eğitimi üniversite Profösörleri tarafından verilmektedir. Rusçası olan öğrenci seviyesine göre hazırlanmış grup yada özel kurs sağlanmaktadır.

EuroStarile Yurtdışında Eğitim Almanın Faydaları

EuroStarUkrayna’ya öğrenci gönderen kiev Odessa Kırım da ofisleri bulunmaktadır. Odessa Denizcilik Akademisi, Kiev Havacılık Üniversitesi, Kiev Üniversitesi, Kiev Üniversitesi, Kiev Ekonomi Üniversitesi, Kırım Sevastopol Üniversitesi, Kırım Tıp Üniversitesi, Donetsk üniversitesi, Lviv Tıp Üniversitesi kayıt kabul ofisi olarak Ukraynanın diğer üniversitelerinede öğrenci yerleşimi ve hizmeti sunan Türkiye’nin akademik danışmanlık alanında yurtdışı eğitime farklı bir anlayışla ve deneyimle üniversite hazırlık için en güvenilir kuruluşlarından olanEuroStaröğrencilerine uygun, iyi seçenekleri sunmayı ve kişiye özel doğru yönlendirme yapmayı çok önemsiyoruz…

Yurtdışı Üniversiteler Arası Yatay Geçiş ve Dikey Geçiş;

Ülkelerarası yatay geçiş ve dikey geçiş için herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın aralarında akredite anlaşması bulunan üniversitelerarası yatay geçiş. Belarus, Kazakistan Azerbaycan, Bulgaristan, Ukrayna, Makedonya ‘da bulunan bazı üniversitelerimize sınavsız transfer olarak Dikey Geçiş ya da Yatay Geçiş yapabilirsiniz. Yatay geçiş ve dikey geçiş işlemlerinizde ve başvurularınızda EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezinin doğrultusunda ilerleyin…

#ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ivanfrankoüniversitesi

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!