İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Bizimle kariyer planlarınızı en doğru şekilde yapabilirsiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim vermekte olan tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra üniversite dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrenciler kaliteli bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

Bologna eğitim sisteminden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciler ile öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamak temel hedefler arasında görülmektedir. Bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile beraber yapacakları çalışmalarında gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıflara hitab etmekte olan bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmalar yapılarak kısa süre içerisinde verimli bir şekilde sonuçlara ulaşılması sağlanmaktadır.

Bu alanda yapılmakta olan araştırmaların yetersiz olduğunu düşünen öğrencilerimiz için alanında uzman kişiler ile bir görüşme ayarlanarak bu alanda kaliteli bir çalışma sürdürülmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar dahilinde öğrenci adayımız için bu görüşmede detaylı bilgiler ve iyi bir röportaj imkanı sağlanmış olmaktadır.

Bu çalışma ile beraber yapılan destek çalışmalarında kaliteli bir eğitim öğretim çalışması sergilemekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikli olarak bir lise diplomasına sahip olmaları istenmektedir.

Bunun akabinde ise öğrencilerimizden Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce lisans eğitimi verilecek olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edecekleri dil doğrultusunda eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi var ise doğrudan lisans derecesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi bulunmuyor ise öğrencimizin öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık sınıfında eğitim alması sağlanmaktadır. Fakat bu eğitim sürecinde hazırlık sınıfında yirmi beş yaşından küçükse eğitim alması uygun yirmi beş yaşından büyük ise eğitim alması mümkün değildir.

Bu alanda çalışmalarını yıllardan beri yürütmekte olan Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibine ulaşmak için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak ya da doğrudan ofisimize gelerek ulaşma imkanına sahip olabildiğiniz gibi aynı zamanda telefon ederek gerekli belgeleri doğrudan öğrenip gelirseniz sizin için uygulayacağımız işlemleri çok daha kısa sürede sonuçlandırma imkanına sahip olabileceğiz. Bu durumda yapılacak olan çalışmalar ile beraber gerek öğrencimiz için ideal bir çalışma süreci sağlanacaktır.

Gerek ise yurtdışı eğitim imkanı için Ukrayna’da eğitim vizesi işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Bunun yanı sıra İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde istediği bir bölümde tıp eğitimi görebilecek olan öğrencimiz ülkemize geri döndüğünde elde ettiği diplomasını rahat bir şekilde ülkemizin sınırları içerisinde geçerli olan bütün şehirlerinde kullanma imkanına sahip olabilecektir. Bu alanda çalışmalarını kaliteli bir şekilde sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesi ile beraber yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenci arkadaşlarımıza en ideal koşullar ile beraber hizmet vermektedir. Günümüze dek elde edilen tam başarılar Eurostar yurtdışı eğitim merkezinin başarısını gözler önüne sermektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

Bologna eğitim sistemi ile beraber yurtdışında kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan Eurostar yurtdışı eğitim merkezine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne gibi belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazanacaksınız.

Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile beraber ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız. İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için ya da saygın bir çevrede aranan bir doktor olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist ya da eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölüm

İvano Frankivisik Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Frankivisik Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer almaktadır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Frankivisik Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

İvano Frankivisik Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dilden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır.

Bu alanda yapılacak lisans eğitimi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şey bu üç dilden en az birini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve acts kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kez öğretim görevlisi tarafından kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde bilgi edinmenizi sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile sahip olacağınız bu eğitim hayatınız boyunca İvano Frankivisik Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu yani YÖK ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İvano Frankivsk Tıp Fiyatları

HAZIRLIK LİSANS
Tıp RUSÇA 1500 $ 3500 $
Diş Hekimliği RUSÇA 1500 $ 3500 $
Eczacılık RUSÇA 1500 $ 3500 $

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!