Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi çok eski akademik anlamda başarı göstermiş üniversitelerden biridir. 1948 yılında kurulmuştur. 1965 yılında iyi akademik eleman yetiştirme hususunda başarı kazanarak birçok gencin bu üniversitede okuma hayali kurmasına zemin hazırlar konuma gelmiştir. Ukrayna’da tercih edilme potansiyeli yüksek üniversiteler listesine girebilme hususunda 1978 yılında unvan kazanmıştır. Gençlerin tavsiye edebilecekleri bir konuma yükselerek beğenileri üzerinde toplamayı başarabilmiştir. En yüksek başarı kazanan elemanlarıyla Avrupa’da ki bilim çalışmalarına destek olabilecek elemanları bünyesine kazandırmaya devam etmektedir. Kampüs olanakları bilim çalışmaları gerçekleştirmeye uygun konuma getirilerek tercih edilebilir konumu arttırmaya devam ettirmektedir. Teknolojik değişimlere paralel olarak Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi dil eğitimi alarak bu alanda hedefi daima yükselmek olan gençlerin hayallerini gerçek kılmak yönündedir. Bu üniversitede yer alma fırsatı için lise ya da meslek lisesi mezunu olabilmeniz yeterli olacaktır. Diplomanızı alarak başvuru gerçekleştirip kayıt işlemlerinizi bir an önce tamamlama imkanı yakalayabilirsiniz.

Modern laboratuvarları, birçok dil öğrenmeye müsaade edici akademik sınıflarıyla dil anlamında Avrupa çapında iyi derecede tanınan kişiler olabilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Eurostar danışmanlarınızın rehberliğinde ya da onlara bırakacağınız kayıt evrak hazırlıklarıyla kısa zamanda Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi lisans öğrencisi olabileceksiniz. Bazı bölümlerinde YÖK denkliğinin varlığını sürdürdüğü üniversite imkanlarını sonuna kadar kullanma fırsatından faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Rusça ya da İngilizce branşlarında yükselerek bu dilde elemana ihtiyaç duyulan tüm yerlerde uygulama yaparak ilerleme sağlayabilirsiniz. Farklı ülke insanlarıyla kaynaştıkça akademik ortam harici bu dilleri geliştirebilme imkanı yakalayabileceksiniz.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi modern sınıf ortamlarında en iyi Rusça ve İngilizce eğitmenlerce dil uzmanı olarak mezun olabilmenizi sağlayacak kapasitededir. Kampüste farklı dillerde alabileceğiniz kurslara katılım sağlayarak dili her yönüyle öğrenebileceğiniz ortamlarda yer alabilme imkanı yakalayabilirsiniz. Uygun harç ödenekleri, kolay kabul şartları, uygun öğrencilik yaşantısıyla Ukrayna’da olmak Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi öğrencisi olmak sizler için bambaşka ayrıcalık teşkil edebilecektir. Bölümlerinin fakülteye göre değişkenlik gösterdiği harç ücretleri sizi çok zorlamaz. Eurostar Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi öğrencisi olmaya aday tüm öğrencilere son derece misafirperver davranarak öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi elde edebilme fırsatından faydalanabilmenizi sağlayabilecektir. Yabancı öğrenciler, Türk öğrenciler kadar bu üniversitede yer alabilme fırsatını değerlendirme düşüncesine girmektedirler. Sizleri son derece başarılı akademik kadroyla bir araya getirecek olan sınıf ortamı, uygulama sınıflarında değişik aksanlarıyla konuşlan öğrenci çevresiyle baş başa bırakabilecektir. Kimi zaman aksan farklılıkları dilde anlaşmada sıkıntıya sebebiyet vermektedir. Aksanı değişik olan aynı dili konuşlan bireylerle kendinizi aynı ortamda geliştirme imkanını veren Ukrayna fırsatı için çok fazla düşünmeyin. Kendinizi geliştirebileceğiniz tüm olanakları değerlendirip başarılı mezunlar arasına girebilmeyi başarın. Haydi acele edin, kazanan siz olun.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ İngiliz Dili ve Edebiyatı 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Germen Ve Romen Dilleri 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Genel Dil Bilim 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Psikoloji 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Bilişim ve Bilgisayar Teknolojisi 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Alman Dili ve Edebiyatı 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Fransızca 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ İspanyolca 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Japon Dili ve Edebiyatı 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Çin Dili ve Edebiyatı 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Rus Dili ve Edebiyatı 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Yabancı Ve Slav Dilleri Tercümanlık 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Germen ve Fin Filolojisi 2000 $ 2500 $ 2000 $
KİEV ULUSAL DİL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Yabancı Diller Eğitimi 2000 $ 2500 $ 2000 $

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu