Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım üniversitesi teknoloji ve tasarımda öncü eğitim anlayışı ve diploma avantajlarıyla idealist öğrencilerin ilk tercihidir.

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi farkılılığını kanıtlamak isteyen lisans öğrencisi adaylarının tercihi olan Ukrayna Üniversiteleri arasındadır. Gençlerin hayallerini gerçekleştirdikleri lisans sürecine başlamak için popüler seçenekler arasına girmeyi başarmaktadır. Her sene değişen sınıf ortamları akademik hareketlilik sunan kampüs yaşamı ile ilgi çekici olmayı başarabilmektedir. Gençlerin vazgeçemem dedikleri pek çok başarıya imza atanları bünyesinde bulundurduğundan sizlerin de başarılı olmanıza rehber olabilecektir.

Sıra dışı yeteneklerinizi sergilemenize destekçi olabilecek olan Kiev Tasarım Üniversitesi sizlerin mutlu olabileceğiniz lisans ortamını verebilecektir. Sosyal ortam, uygulama fırsatları, en iyi tasarım şablonları üzerinde çalışabileceğiniz sınıf ortamlarıyla dolu imkanlar üniversitemizde sizleri bekliyor. Farklı dil ve kültürde birçok gencin buluşabildiği üniversite koşulları gelişiminize otomatik bir biçimde destek olabilecektir.

Hayalini kurduğunuz değişime açık ruhu yakalama fırsatı bu ortamda sizleri bekliyor olacak. Yenilikçi anlayışa sahip bir şekilde mezuniyet belgenizi alabileceğiniz üniversitemiz lisans sürecinizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Kiev Tasarım Üniversitesi moda ya da başka ürünler üzerindeki tasarım anlayışı üzerinde kendinizi kanıtlayabileceğiniz imkanları sizlere sağlayabilecektir. Ders içeriği olarak temek derslerin esnekliğiyle yaratıcılığınızın her yönü ile ürün üzerine yansımasına yardımcı olacaktır. Modern öğretim teknikleriyle hiç beklenmedik şekilde kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlardan faydalanabileceksiniz. Hayallerinizi ertelemelere maruz kalmadan kurtarabileceğiniz sınav puanına gereksinim duymayacağınız üniversite ortamı burayı tercihinizle mümkün olabilecek.

Kiev Tasarım Üniversitesi Bölümleri

Bölüm
Tekstil ve Giyim
Moda Tasarımı
Tekstil Teknolojisi
Eczacılık
Elektrik Mühendisliği
Makine Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği

 

Kiev Tasarım Üniversitesinden kabul almak için YKS ve DGS puanına gerek yoktur. Kontenjan dolmadıysa kayıt başvurunuzu değerlendirip kısa sürede bu üniversite öğrencisi olabilmenizi sağlayacaktır. Bilim araştırmalarına önem veren Kiev Tasarım Üniversitesi yeniliklere açılan pencerede daima en iyi olabilmenizin destekçisi olabilecektir. Hayalini kurduğunuz her tasarımın kendi elinizden en başarılı çizimlerle hayat bulması yolunda ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Zeki, yaratıcı, yenilikçi, başarılı, farklılıkları hayat geçirebilen ortamlar, akademik kadroyla sizleri başarılı mezun etmeyi görev kabul etmekteyiz. Siz de bu yarışımızda bizlerle bir arada yer alma fikrine karşı çıkmayacaksanız Kiev Tasarım Üniversitesi öğrenci kadrosunda yer alan mezunların buluştuğu forumlar ya da çalışma birimleri bu üniversiteyi tercih etme sebeplerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Eurostar işbirliğiyle bu üniversitede yer alma ayrıcalığını neden hissetmeniz gerektiğini daha iyi algılayabileceksiniz. En farklı akademik ortamlarda kendi içinizdeki cevheri Ukrayna gibi kaliteli ve gelişmekte olan bir Avrupa ülkesinde ortaya çıkaramaya hazır mısınız? Sizin cevherinizi fark edip daha iyi olabileceğiniz Avrupa imkanlarına kavuşmanıza yardımcı olacak personellerle bu üniversitenin en iyileri konumuna yükselebilirsiniz. Bırakın hayalleriniz çizimlerde hayat bulsun. Bırakın en yaratıcı uygulama alanlarımızın fırsatlarından faydalanın. Bırakın ruhunuzun tasarımdaki algısını hayata geçirip kendinizi kanıtlayın. Tüm bu fırsatlar üniversitenin gelişiminize destek olacak imkanlarıyla can bulabilecektir. Aranan tasarımlarınızla iyi bir tasarımcı unvanını yakalayabileceğiniz iş sahalarına merhaba demeye var mısınız? Ukrayna imkanlarını hayata geçirmek için hala bekliyor musunuz?

#ukraynadaokumak #kievulusaltasarımüniversitesi #kyivnationaluniversityoftechnologiesanddesign

Ukrayna'da 312 üniversite var. Bu üniversitelerin tamamı AB tarafından akredite olurken, 90 civarında üniversite kalite bazında YÖK tarafından akredite edilmiştir.

Ukrayna'da sınavsız üniversite fırsatları Türk öğrenciler için büyük avantajdır. Ülkedeki üniversiteler genellikle sınava girmenizi gerektirmez. Ukrayna üniversitelerinin büyük çoğunluğunda eğitim dili Rusça, Ukraynaca ve İngilizce olduğu için ilk yılınızda hazırlık kursu almanız lisans eğitimine başlamanız için yeterlidir.

Tercih Sebepleri

Kiev Tasarım Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!