Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi

Avrupa standartlarında eğitim ve sınavsız üniversite fırsatları sunan Kiev Maup Üniversitesi için Eurostardan bilgi alabilirsiniz.

Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi 1989 yılında kurulmuş bir üniversitedir. Hem özel hem de devlet üniversitesi konumundadır. Gençlerin tercihi olabilecek kriterlere sahip oluşu ile prestiji yüksek bir üniversitedir. Üniversite hayatında önemli kabul edilebilecek öğrenim hayatı için tercih edilebilecek kalitedeki imkanlarıyla karşınızdadır. Kampüsü, öğrencileri ile ilk tercih edebileceğiniz üniversiteler arasında konumunu koruyabilmektedir. Akademik kadrosuyla ve karşınıza çıkabilecek en iyi fırsatlarla gençlerin gelişiminde büyük rolü olabilecek bir üniversitedir. Avrupa imkanlarıyla akademik sürecinizde güçlü elemanların yer aldığı bir çevrede bulunmak istiyorsanız tercihiniz Kiev Maup Üniversitesi olabilir. Bunun için kısa sürede kayıt sürecinize başlayacak danışman elemanlarla irtibata geçmelisiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışma birimleri aracılığıyla Kiev Maup Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizde gerekli evrak toplama ve kayıt başvurusu işlemlerinizde yetki vermeniz durumunda işleri sizin adınıza daha hızlı halledebilecektir.

Kiev Maup Üniversitesi Bölümleri

Bölüm
Uluslararası ilişkiler
Dil bilimi
Uluslararası ekonomi
Finans
İşletme ve Ekonomi
Hukuk

24 yıllık geçmişi ile köklü üniversiteler arasında olan Kiev Maup Üniversitesi dil bakımından önemli avantajlarıyla tercihiniz olabilecektir. Hazırlık eğitimiyle üniversite eğitim diline adapte olabilir, farklı dil konuşma becerisiyle çevrenizi genişletebilirsiniz. Değişik kültürden kişilerle dahil olabileceğin akademik süreç sizlere mezun olduğunuzda iş sahalarında kolaylık sunacaktır. İş alanında başarılı öğrencileri ile tanınan üniversite iş sahalarında her zaman üst mertebelere yükselebilme şansını size sunacaktır. Yurtdışında sınavsız kabul gerçekleştiren bu üniversite size sunduğu kütüphanesi, sosyal tesisleri, bilim araştırma merkezleriyle gelişmenize zemin hazırlayacaktır. Akademik kadronun uzun yıllık tecrübe, birikim ve proje çalışmalarıyla seçtiğiniz branş bazında size verebilecekleri oldukça kalitelidir. Sizi Avrupa’nın tanınabilir kimlikleri olarak mezun edebilecek bilgi birikimini vereceklerle aynı akademik ortamı paylaşmak burayı tercihinizle mümkün olabilecek. Elinize aldığınız diplomayla iş sahalarında gururla yer alabileceksiniz. Kısa sürede iş teklifleri sizi bulacak; siz iş aramak durumunda kalmayacaksınız.

Maup Üniversitesi uygulama alanlarındaki staj fırsatlarıyla her yönden olumsuz koşulları da bünyesinde barındırmaktadır. İş sahalarında karşınıza çıkabilecek tüm olumlu- olumsuz örnekleri görüp öğrenerek yaşayarak öğren politikasıyla yetişmeniz sağlanmaktadır. Böylece ilk zamanlar acemilik rüzgarına kapılarak iş ortamını zor durumda bırakacak girişimlerde bulunma durumunuzun önüne geçilmektedir. Her yönden sizlerin iyiliğinizi düşünerek gerektiğinde sizi zorlayan gerektiğinde ödüllendiren imkanlarla bu üniversitede tanışacaksınız. Kiev Maup Üniversitesi kaydınızın tamamladığınız zaman gönlünüz rahat bir şekilde tüm imkanlar ayağınızın altında hissedebileceksiniz. Sizi ilk geldiğiniz günden itibaren bir taşı işleyip elmasa çevirir gibi en bilgili hale getirip mezun etmekteyiz. Her zerrenizle bizim için değerinizi kabul edip hak ettiğiniz değeri üniversitemizde bulabileceksiniz. Akademik personelimizde gördüğünüz istihdam olanaklarıyla donatılarak mezun olduktan sonra uzun yıllık tecrübeleri kulaktan dinleyip öğrenmiş biri konumuna yükseleceksiniz. İşittiklerinizi yetenekleriniz doğrultusunda açığa çıkarmada ne kadar ustaysanız iş alanında o kadar hızlı yükseleceksiniz. Zaman kaybetmeden Ukrayna üniversiteleri hayatınızı değiştirecek bu tanışma fırsatını yakalamaya var mısınız?

#kievmaupüniveristesi #kievüniversiteleri #kyivmaupuniversity

Ukrayna'da lisansüstü eğitim iki yıl sürer. Yabancı dil seviyeniz yeterli değilse, bir yıl hazırlık eğitimine devam etmeniz gerekecektir. Ukrayna'da tezli veya tezsiz bir yüksek lisans programı seçebilirsiniz, her iki program da iki yıl sürer.

  • Tıp(Ukraynaca) 2500$’dan
  • Tıp(İngilizce) 3000$’dan
  • Eczacılık 2500$’dan
  • Ekonomi 1500$’dan
  • Diş Hekimliği(Ukraynaca) 2000$’dan
  • Diş Hekimliği(İngilizce) 2500$’dan
  • Mühendislik Bölümleri 1500$’dan
  • Kaptanlık 2500$’dan
  • Hukuk 1500$’dan
  • Mimarlık 1700$’dan başlamaktadır.

Tercih Sebepleri

Kiev Maup ÜniversitesiKiev Maup Üniversitesi
Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!