Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Yurtdışında güzel anlara kavuşarak iyi bir öğrencilik sizleri bekliyor. Vinnitsa Teknik Üniversitesi ile hayallerinizi gerçeğe çevirebilir.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde bir eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu durumda üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ya da üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde doğrudan Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber ekip arkadaşlarımız gerek Ukrayna üniversitelerinde eğitim için vize başvurularında elde etmiş oldukları tam başarı neticesinde gerek ise Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim maksadı ile yapmış oldukları başvurulardaki tam başarı ile beraber kendini kanıtlamıştır.

 1. Otomasyon ve Bilgisayar Kontrol sistemleri Fakültesi Bölümü
 2. Elektronik Lazer Teknikleri Bölümü
 3. Termik Gaz Kaynağı Fakültesi Bölümü
 4. İnşaat ve Yapı Yönetimi Bölümü
 5. Elektrik bölümü
 6. Elektromekanik Bölümü
 7. Enerji Temini Bölümü
 8. Enerji Yönetimi Bölümü
 9. Bilgisayar Sistemleri Ağları Bölümü
 10. Bilgisayar İstihbaratı Bölümü
 11. Otomasyon Makine İnşaat Fakültesi Bölümü
 12. Onarım ve Restorasyon Bölümü
 13. Biyolojik ve Tıbbi Elektronik Enstrümantasyon Bölümü
 14. Radyo Mühendisliği Bölümü
 15. Telekomünikasyon Bölümü
 16. Televizyon Bölümü
 17. Finans Bölümü
 18. Ekonomi Yönetimi Bölümü
 19. Bilgi Bölümü
 20. Endüstri Bölümü
 21. Spor Yönetimi Bölümü
 22. Otomasyon ve Bilgi Ölçme Yöntemi Bölümü
 23. Otomobil ve Taşımacılık Yönetimi Bölümü
 24. Güvenlik Bölümü
 25. Yenilebilir Enerji Bölümü
 26. Ulaşım Sistemleri Bölümü
 27. Elektrik sistemleri Bölümü
 28. Matematik Bölümü
 29. Endüstriyel Ekonomi ve Organizasyon Bölümü
 30. Elektrik İstasyonları ve sistemleri Bölümü
 31. Sanayi ve ulaştırma elektromekanik otomasyon Bölümü
 32. Elektronik Bölümü
 33. Elektrik güç ve enerji yönetimi Bölümü
 34. Fizik ve Fotoniky Bölümü
 35. Bitki Koruma Bölümü
 36. Grafik Mühendisliği Bölümü
 37. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
 38. İdari Yönetim Bölümü
 39. Bilgisayar sistemleri yönetimi Bölümü
 40. Sosyoloji Bölümü
 41. Eğitim Psikoloji Bölümü
 42. Siyaset Bilimi Bölümü
 43. Kültürel Çalışmalar Bölümü
 44. Optik Lazer Bölümü Bölümü
 45. Mimarlık Ve Kentsel Planla Bölümü ma
 46. İşletme ve Ekonomi Bölümü
 47. Metroloji Bölümü
 48. Endüstriyel Otomasyon Bölümü
 49. Materyal ve uygulamalı Mekanik Bölümü
 50. Radyo Teknik Bölümü
 51. Tıbbi Biyoloji Ekipman Bölümü
 52. Kimyasal Teknoloji Bölümü
 53. Teorik Elektrik Bölümü

Yukarıda yazmış olduğumuz elli üç bölümden sizin için uygun olan bir tanesini tercih etmeniz durumunda doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız gerekli işlemleri sizin getireceğiniz belgeler doğrultusunda en kısa sürede sonuçlandırmak üzere bu alanda gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadırlar. Yapılmakta olan bu çalışmalar eşliğinde kaliteli bilgiler eşliğinde öğrenci arkadaşlarımızın iyi bir teknik eğitim süreci başlamasında gerekli işlemlerin takibi ya da bu alandaki sonuçlara bağlı olarak sizler ile yapılacak sözleşmeler dahilinde bir çalışma yürütülmektedir.

Yurt dışında eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz yukarıda yazmış olduğumuz elli üç bölümden birini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Vinnitsa Teknik Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile öğrenciler gelecekteki hayatları için üstün teknolojik donanımlı sınıflarda yetiştirilmektedir. Konu ile ilgili verilmekte olan eğitimlerin dili ise öğrencilerin tercihine bağlı olmak üzere Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden biri olarak uygulanmaktadır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz için gerekli alt yapı çalışmaları alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine doğrudan ulaşmak isterseniz hemen 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bu alanda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir lisans eğitimi bologna eğitim sistemi dahilinde sizleri bekliyor olacaktır. Alacağınız eğitimler doğrultusunda geleceğinizi iyi bir hale getirmek için bir takım çalışmalar sizin için mutlak suretle gelecek dönemlerde karşınıza çıkacak en önemli yapı taşlarını oluşturmasını sağlayacaktır.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Yurt dışı eğitim imka nlarından yararlanmak isterseniz öncelikli olarak teknik eğitim dahilinde tercih edebileceğiniz kaliteli bir üniversite bulunuyor. Vinnitsa Teknik Üniversitesi bu alanda en başarılı bir şekilde eğitim vermekte olan kurumlardan biri olarak bilinmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar ile beraber gerekli işlemler alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi dahilinde çalışmaların sağlanmasını gözlemlemekteyiz. Bu alanda kaliteli bir eğitim sürecine tabi tutulacaksınız.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde teknik eğitime sahip olabileceksiniz. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam sizi bekliyor olacaktır

Gördüğümüz gibi bünyesinde barındırdığı bölümler ile beraber kaliteli bir eğitim kurumu olduğunu göstermekte olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde teknik eğitim almanız mümkün olacaktır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde gerek öğrencilerimiz için gerek ise öğretim görevlisi öğretmenlerimiz bakımından oldukça kaliteli bir eğitim sistemi sizleri beklemektedir.

İyi bir eğitim alan öğrenciler daima iyi bir geleceğe sahip olmaktadır. Bu eğitim sistemi süresince insan hayatının önemli bir kısmını kapsamaktadır. Her insan bir gün geldiğinde çalışma hayatına atılmakta bu konuda eğitimli olan insanlar konuyu teknik eğitimler alarak uygulamakta olduğu gibi eğer konu ile ilgili olarak teknik bir bilgiye sahip değil ise çalışma ortamında bir eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Bu süreç ile beraber kendini geliştirme çalışmaları yapmakta olan insanlar hayatları boyunca daima güncel bir şekilde gelişmekte olan teknolojiyi de takip ederek rahat bir gelecek sürmektedir.

Üniversite 6000 tam zamanlı, 1500 yarı zamanlı, 100 yüksek lisans ve doktora öğrencisine eğitim vermektedir.
Eğitim ve bilimsel faaliyetler üniversitenin 47 bölümünde gerçekleştirilmektedir. Bu bölümlerden 26’sı, Vinnytsia ve Vinnytsia Bölgesindeki işletmelerde şubeleri bulunmaktadır. Bölümler, Bilim Doktorları ve Profesörler tarafından yönetilmektedir. Yüksek lisans bölümündeki öğretim kadrosunun % 84’ü ve Üniversite kadrosunun %72’si bilimsel derece ve unvanlara sahiptir. Üniversite öğretmenlerinden %2’si “Övgüye değer” unvanına sahiptir.

Lisans Programları

 • İşletme
 • Ekoloji, Çevre Koruma ve Dengeli Doğa Yönetimi
 • Bilgisayar Bilimleri
 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Yazılım Mühendisliği
 • Sistem Mühendisliği

Vinnitsa Ulusal Teknik Üniversitesinde Yüksek Lisans Uzmanlık Eğitimi

Organizasyon Yönetimi

Otomatik Sistem Yazılımı

Akıllı Karar Verme Sistemleri

Makine-Yapım Teknolojisi

Makine Araçları ve Sistemler

Doktora Derecesi Uzmanlıkları

 • Matematiksel Simülasyon ve Hesaplama Yöntemleri
 • Bilgisayar Sistemleri ve İçerikleri
 • Elektrik Santralleri, Ağlar ve Sistemler

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!