Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Sınavsız lisans, imkanlarını kaçırmamanızı yurtdışında hem gezerek hem de eğlenerek, sınav puanı şartı olmadan üniversite okumanızı tavsiye ediyoruz.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Mühendislik ya da mimarlık eğitim alma konusunda kararlı mısınız? Avrupa’nın kendini kanıtlamış üniversitelerinden birinde eğitim alma hakkını kullanmaya kararlı mısınız? Sizlerin eğitim hayatınızda kaliteli eğitimi sunan olanakları değerlendirebileceğiniz Ukrayna üniversitelerinden birinde yer almaya hazır mısınız? Sınav puanına ihtiyaç duymadan kabul edilebileceğiniz Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi eğitim hayatınızda unutamayacağınız kariyer başlangıçlarınız olabilecektir.

En kaliteli eğitim ortamları, laboratuvar imkanları, geniş kütüphanesi ile Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi hayallerinizi size vermeye hazırlanıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için acele hareket ederek iyi bir mimar ya da mühendis olmaya hazırlanabilirsiniz. Sosyal alanları, bilim çalışmaları, güçlü akademik kadrosuyla alanınızda en donanımlı bireyler olarak yetişebileceksiniz. Sizin seçtiğiniz bölüme yönelik her yönden donanımlı bir şekilde yetişmenize destek olacak olan üniversite kaliteli eğitim ortamlarıyla sizleri beklemektedir.

Artık sınav puanıyla uğraşmak zor geliyorsa 1930’lardan beri kendini kanıtlamış bir üniversite olan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi tercihini yapma zamanınız geldi demektir. Tercih, kayıt evrakları hazırlama, kaydolma ardından eğitim süreci derken elim ayağım dolaşır diyorsanız Eurostar imdadınıza yetişiyor. En donanımlı bilgileri size aktaracak olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri kendinizi geliştirebilme olanağını yakalayabilmenize olanak tanıyacaktır. Vereceğiniz yetkiyle sizlerin kayıt evraklarınızı toplayarak kontenjan sınırını kaçırmadan kayıt işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Mezuniyetiniz ile mühendis ve mimar olarak çalışabileceğiniz iş kapılarını sizlere aralayabilecektir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi akademik kadrosuyla alacağınız Rusça eğitim dil bakımından da kendinizi geliştirmenize fırsat verecektir. Eğitim ortamında edineceğiniz lisans bilgilerini laboratuvar ortamında pekiştirme fırsatı mümkündür. Bu kadar fırsat varken Avrupa’nın en iyileri arasında yer alabilme şansınızı ertelemek istemezsiniz öyle değil mi?

Uzun yıllık birikimiyle köklü bir üniversite olarak bilinen Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olmak sandığınız kadar zor değil. Size Avrupa’nın en iyi eğitim ortamlarında, en bilgili akademisyenlerle aynı eğitim ortamını paylaşma fırsatı sunuyoruz. 7 adet eğitim binası ve 6 adet yurt binasının yer aldığı kampüsünde sosyal ortam bakımından da pek çok ülke insanıyla kaynaşma imkanı yakalayabileceksiniz. İdealinizdeki bölümü okumak için tercihinizi yaparak en doğru üniversitelerden birinde lisans sürecinizi başlatma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sağlıktan spor her ihtiyacınız için Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi sunduğu imkanlarla sizleri hiçbir konuda eksik bırakmayacak olan tercih için sadece bir başvuruda bulunmanızı bekliyor. Taban puanı derdiyle uğraşmadığınız gibi bölüm bazında akademik süreçten uygulamaya kadar her noktayı bütünlük şekilde size özümsetmek üniversitenin birincil hedeflerindendir. Siz de aranan isim olma yolunda ilerleyenlerden bir tanesi olmak istemez misiniz? Mezuniyetiniz ile iş dünyasından isimlerin sizleri araması hoşunuza gitmez mi? Cevabı evet olan tüm gençler bir an önce bize başvuruda bulunmaya var mısınız? Gönlünüzün bölümleriyle Avrupa imkanlarında okuma fırsatlarını ayağınıza sunuyoruz. Acele edin.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Endüstri ve Mühendislik 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Ekonomi ve Yapı Yönetimi 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Yapı Hidrolik Sistemleri 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ İnşaat Teknolojisi 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Su Endüstrisi ve Sıhhi Müh. 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ İnşaat Mühendisliği ( Rus ) 1500 $ 1500 $
ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Mimarlık ( Rus ) 1500 $ 1700 $

#ukraynadainşaatmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamühendislikeğitimi #mühendisliklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #ukraynainşaatmühendisliği #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynamimarlık #ukraynadamimarlık #ukraynadamimarlıkeğitimi #ukraynamimarlık #mimarlıklisanstamamlama #mimarlıkdikeygeçiş #yurtdışındamimarlık #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!