Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Eurostar Kiev Ulusal Teknik üniversitesine yerleşebilmeniz ayrıcalıklı hizmetler lisans programlarına yerleşmede, kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden biri olan Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yetişmiş olan bilim adamları dahilinde üniversite kendi kalitesini ön plana çıkarıyor. Peki kimmiş bu bilim adamları öncelikle onlara bir bakalım; D.Mendeleyev, İ. Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton gibi bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olması Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinin kalitesini ön plana çıkarıyor.

Yurt dışında eğitim imkanlarından yararlanma gibi bir fırsatınız varsa kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini belirtmemizde fayda olacaktır. Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile eğitim görme imkanına sahip olacaksınız. Bologna eğitim sistemi dahilinde üniversite öğrencilerinin sadece bir alıcı konumunda tutulması ve öğretmenlerin ise sadece bir verici konumunda bulunmasının önüne geçilmiş bir sistem anlayışı ön plana çıkmaktadır.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde eğitim dili olarak Ukraynaca ve Rusça eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az birini biliyorsanız tercih yaparak doğrudan lisans eğitimi sürecine geçiş yapabilirsiniz. Ya da bu dillerden en az bir tanesine hakim olabilecek düzeyde bilgiye sahip değilseniz bir yıllık süre içinde hazırlık eğitimi alarak bu dillerden birine hakim olabilecek seviyede bir eğitim görmeniz mümkün olacaktır. Dolayısı ile sizde Ukrayna’nın başkenti olan Kiev şehrinde gerek teknolojik donanım bakımında üst sınıflarda yer alan gerek ise üniversite bünyesinde yer alan kütüphane tarafından çeşitli araştırmalara yer verebilirsiniz. Kiev ulusal teknik (Politeknik) üniversitesi dahilinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl yaklaşık 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

Yurt dışında eğitim görerek ne gibi avantajlara sahip olduğunuz konusunda kısaca yazacak olursak bu eğitim sisteminden geçerek öncelikle kaliteli bir eğitim almış oluyorsunuz. Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğitim çalışmaları sürdürülmektedir. Yurt dışında eğitim gören bir kişi iş hayatında diğerlerine göre çok daha ön planda olmaktadır. Bir iş veren gözünden konuya bakacak olursak iş veren daima personelinin en iyi şekilde bilgi birikimi ve donanıma sahip olmasını istemektedir. Dolayısı ile bu şekilde olunca bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim görmüş olan bir kişi yapacağı çalışmalar dahilinde ekip çalışması ile ilgili olarak yürüteceği çalışmalarda uygun bir performans sergileyecektir.

Ukraynanın başkenti olan Kiev’de yer alan Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl yaklaşık 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Avrupa üniversiteler topluluğunun bir üyesi olan Kiev Teknik Üniversitesi Siemens, Samsung, Motorola ve Untel gibi birçok uluslar arası firma ile araştırma ve eğitim için işbirliği kurmuş durumdadır. Sizde Ukrayna’nın başkentinde yer alan ve Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle 0212 244 66 00 numaralı telefondan Euro Star Yurt Dışı Eğitim Başvuru Merkezine telefon ederek ulaşabilirsiniz. Bunun dışında İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ İstanbul/ Türkiye adresinden doğrudan ofisimize gelerek irtibat sağlayabilirsiniz. Ya da adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yurt dışı eğitimi konusunda Avrupa eğitim sistemi müfredatındaki çalışmalar dahilinde kaliteli bir eğitim sunmakta olan Kiev ulusal teknik (Politeknik) üniversitesinde verilen eğitimden yararlanmak isterseniz yirmi beş yaşın altında olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık raporu ve bunun yanı sıra lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getiriyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçerek konuyla ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi Eğitim

Ukraynanın eğitim ve teknolojik donanım bakımından en prestijli en tarihi bir üniversitesinde bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir eğitim süreci ile mühendislik eğitimi almayı başkentte yer alan Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde eğer Ukraynaca ya da Rusça bilginiz var ise hazırlık sınıfına gerek duymadan lisans eğitimi almayı ya da bu iki dilden en az bir tanesini bilmiyorsanız bir yıllık mükemmel bir hazırlık eğitimi dahilinde kalitli bir yabancı dil aksanına sahip olmayı başararak dört yıllık bir lisans eğitimi almayı ve alacağınız bu eğitim dahilinde mezun olduğunuzda elde edeceğiniz diploma ile beraber bu diplomanın ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik payı olduğunu bilerek kaliteli bir eğitim süreci yaşamak isterseniz Euro Star Yurt Dışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisi numarası olan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattı ile iletişime geçerseniz ya da 0212 244 66 01 numaralı faks numarası ile haberleşmeyi sağlarsanız ya da yurtdisiegitim@hotmail.com.tr mail adresini kullanarak veya doğrudan İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ İstanbul/ Türkiye adresinden ofisimizi ziyaret ederek alanında uzman kişiler tarafından sizlere yardımcı olacak personelimiz ile irtibata geçmiş olacaksınız. Tüm bunlar dahilinde yapılacak sözleşme ile beraber yurt dışında eğitim imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalarda bologna eğitim sistemi adı altında kaliteli bir eğitim öğretim süreci yaşayacaksınız. Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, doçent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl yaklaşık 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

Sizde bu 2000 öğrencilik yabancı öğrenci kontenjanından faydalanarak tüm dünyanın uygulamaya çalıştığı bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim görebilirsiniz. Bologna eğitim sisteminden biraz bahsedecek olursak vurgulamamız gereken bir kaç nokta var.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi’nde Okumak

Bu eğitim sisteminde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı konumunda ve öğretmeni ise sadece bir verici konumunda tutmaktan ziyade öğrenciyi öğretmenin vereceği konu başlıkları dahilinde tercih yaparak dilerse Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde, dilerse ekip arkadaşları ile beraber Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin teknolojik donanım bakımından yüksek mertebeye sahip bilgisayar laboratuvalarında ya da bilimsel laboratuvarlarında araştırma ve uygulama çalışmalarını sürdürebilmeleri sağlanmaktadır.

Bu sayede öğrenci konuya olan hakimiyetini üst safhalara taşımakta ve ekip arkadaşları ile birlikte bir ekip çalışması yürütmenin temellerini almaktadır. Eğitim hayatı boyunca öğrencimiz kaliteli bir çalışma sürdürecek bir şekilde yetiştirilmekte ve etcs adı verilen kredi sistemi ile başarılı bulunduğu takdirde bir üst sınıfa geçirilmesi sağlanmaktadır.

Öğrencilerin bologna eğitim sistemi dahilinde yapacakları ve yaptıkları mevcut çalışmalar dahilinde araştırmaya yönelik bir şekilde bilgiye araştırarak erişen kişiler olmasını, uygulamaya yönelik bir şekilde bilgiyi elde ettikten sonra bu tezleri ellerindeki görsel ya da metinsel sunumlar ile bir araya getirerek uygulama faliyetlerinde bulunarak ortaya attıkları tezlerin doğruluğunu kanıtlamasını ve elde ettikleri bu veriler dahilinde sunumlar yaparak bunu herkese göstermeleri sağlanmaktadır.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi Bölüm Hakkında

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinin kalitesini kısaca vurgulamak gerekirse dünyanın en gelişmiş üniversitelerinden olmasında ve bu kadar adının anılmasında kuşkusuz D.Mendeleyev, İ. Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton gibi bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olmasından kaynaklanıyor olduğunu rahat bir şekilde vurgulayabiliriz. Sizlerde bu dünyaca ünlü bilim adamlarının yetiştiği Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz aranan şartlardan bazıları şöyle yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekmektedir.

Sağlıklı olmanız gerekmektedir ve lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer aranan bu şartları yerine getirebiliyorsanız sizde Kiev ulusal teknik (Politeknik) üniversitesinde eğitim görebilirsiniz üstelik üniversite sınavına girme gereği duymadan, sınav stresi yaşamadan..!

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
KİEV ULUSAL TEKNİK(POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Enformasyon ve Bilgisayar Mühen. 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK(POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK(POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Cihaz Yapımı 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Havacılık Ve Uzay Sistemleri 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Biyoteknik 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Fizik Mühendialiği 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Radyo Mühendisliği 2000 $ 3000 $
Elektronik Mühendisliği 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Fizik Ve Matematik 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Matbacılık 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Hukuk 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor 2000 $ 3000 $
Sosyoloji 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Matematik 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İdare ve Pazarlama 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Dil Bilimleri 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Enerji Tasarrufu Ve İdaresi 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Telekominikasyon Sistemleri 2000 $ 3000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK (POLİTEKNİK) ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Sistem Analizi 2000 $ 3000 $

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #kievpoliteknik #kievdeüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!