Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi ekonomik şartlarda Avrupa Standartlarında eğitim avantajlarıyla parlak kariyer imkanları sunuyor.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Ukrayna’da eğitim alacaklar pedagoji bölümünde okumak ister misiniz? Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi tercihinizle geleceğinizi şekillendirebileceksiniz. 1805 yılında kurulmuş olan bu üniversite oldukça köklü bir üniversitedir. Ukrayna’nın güneyinde yer aldığı için Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi adıyla anılan üniversitede yer alma imkanıyla geleceğiniz daha iyi olacaktır. En önemli eğitimcileri yetiştirmiş ve yetiştirmekte olan üniversite sizleri akademik kadrosuyla alanınızda geliştirebilecektir. Bilimsel çalışmalar, matematik ya da fizik alanındaki projeler, psikoloji bölümündeki başarısı ile bu üniversitenin adı çok duyulmuştur. Sizlerde başarıları ile ünlü kök salmaya devam eden bir üniversitede okuma hayalinizi burada tamamlayabilirsiniz. Lisans eğitim süreciniz boyunca bu ülkenin iyi akademik personeli tarafından tam donanımlı şekilde yetiştirileceğinizden emin olabilirsiniz. Akademik binaları, sosyal aktiviteleri, dil öğrenme fırsatı yaratıyor oluşuyla abu üniversiteyi seçmiş olmaktan dolayı mutlu olabileceksiniz.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi mezunlarıyla görüşerek buradan mezuniyetiniz ile geleceğiniz mevkilerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdiye kadar Avrupa’nın en iyileri listesinde yer alan üniversite başarılarıyla ünlü bir üniversite konumunu her geçen gün daha da artarak kazanabilmektedir. Spor kampları, araştırma laboratuvarları, geniş kütüphane imkanlarıyla sizlerin alan bazınız da her yönden gelişiminize destek olabilecek çevreyi sunmaktadır. Bir lisans öğrencisi olarak pek çok ülkede bulamayacağınız imkanlarla donatılabilmenize fırsat tanıyabilecektir. Rusça ya da Ukraynaca dillerinde eğitim alma hakkınızı sonuna kadar kullanabileceğiniz akademik ortamlar ayağınıza kadar sunulabilmektedir. Birbirinden bilgili akademik elemanlarla aynı ortamda bilgi yarıştırma fırsatını yakalamaya hazır mısınız?

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden fayda sağlayarak Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi kayıt zamanını geçirmeden kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Birçok kişinin ihtiyaç duyduğu üniversitelerden olan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi seveceğiniz bölüme sahipse fazla zaman kaybetmeden lisans hayatınız konusunda bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizleri sınavsız koşulsuz lise diplomasıyla kayıt ederek geleceğinizi kazanmanızı sağlayacak olan üniversitemiz hayallerinizi gerçek kılacaktır. Dil sorunu, ekonomik zorluklar gibi sıkıntılarla karşılaşmayacağınız lisans hayatınızda unutamayacağınız dostluklarda kurabileceksiniz. Yakalayacağınız arkadaşlık ilişkileri sayesinde iş dünyasına adım atmadan kendinizi olabildiğine şanslı hissedebileceksiniz. İş başvurularınızda başka ülkede çalışma ortamını sosyal ortamınızda yakalamak bu sosyo akademik ortamda mümkün olabilecektir. Boş zamanlarınızda kendinizi geliştirebileceğiniz faaliyetleri yapabilme şansını da yakalıyor oluşunuz çevrenizi zenginleştirmenizi sağlayabilecektir. Uzun süredir yurtdışı üniversite hayaliniz vardı ve hayata geçirmediyseniz artık tam zamanı diyoruz. Kısa zamanda Eurostar işbirliği içine girerek kaliteli bir akademik hayat başlangıcında bulunma cesaretinde bulunabilirsiniz. Sizlerin yükselmenize her zaman yardımcı olacak akademik ortam ve modern imkanların yer aldığı üniversite fırsatının elinizden kaymasına izin vermeyin. Farklı ülkelerde gerçekleştirebileceğiniz bilimsel çalışmalara katılımı da ertelemeyin. Kısacası öğrenim hayatınızda size avantaj sağlayabilecek tüm Ukrayna imkanlarını sonuna kadar kullanın. Mezuniyetiniz ile aranan insan kimliğine bürünebileceğiniz bu üniversiteden yüzünüzde gülümsemeyle ayrılmaya hazır mısınız?

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Defaktology ve Fiziksel Rehabilit. 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Teori ve Beden Eğitimi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Fizik Tedavi Ve Spor Hekimliği 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Anatomi ve Fizyoloji 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Spor Ve Pre-Askerlik Eğitimi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Spor Oyunları 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Jimnastik Yöntemleri Tekniği Ens. 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Sosyal Pedagolojik 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji ve Pedagoloji Yenilikler 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Anaokulu Ve Özel Eğitim 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Fizik Ve Mtematik Fakültesi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Dünya Dilleri 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Yabancıl Diller Ve Ukraynlı Filoloji 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Sanat Fakültesi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Müzik Ve Kareografi 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Müzik Teorisi ve Vokal 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ İletken Koro 1350 $ 2500 $
GÜNEY UKRAYNA PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Enstrümantal Müzik Eğitimi 1350 $ 2500 $

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi (South Ukrainian National Pedagogical University) Ukrayna'nın Odessa kentindeki en iyi devlet üniversitelerinden biridir. EECA Üniversite Sıralaması 2022'de 401-450. sırada yer almaktadır.

 • Tıp
 • Diş Hekimliği
 • Eczacılık
 • Özel Eğitim – (Konuşma Terapisi),
 • Hemşirelik
 • Çin Dili Ve Edebiyatı,
 • İngiliz Dili Ve Edebiyatı,
 • Beden Eğitimi Ve Spor Restorasyon,
 • Psikoloji,
 • Biyoteknoloji, Biyokimya
 • Dekoratif Sanatlar,
 • Kareografi
 • Hukuk,
 • Germen Ve Doğu Dilleri Tercümanlık,
 • Sosyal Kültürel Faaliyetler Yönetimi,
 • Eğitim Teknolojileri,
 • Okul Öncesi Eğitim
 • İlköğretim Öğretmenliği

Tercih Sebepleri

Güney Ukrayna Pedagoji ÜniversitesiGüney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi


#ukraynadaegitim #ukraynaüniversiteleri #güneyukraynapedagojiüniversitesi #southukrainianpedagogicaluniversity

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!