Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Hukuk alanında uluslararası kariyer planınız varsa Odessa Ulusal Hukuk Akademisi bölümleri ve diploma avantajlarıyla doğru tercih olacaktır.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Hukuk eğitimi almak isteyen gençler. Üniversite hayatınızda Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden herhangi birinde eğitim görme hakkınızı değerlendirmek ister misiniz? Eğitim görme şansınızda yolunuza çıkacak bir çok engeli yok saydıracak bir üniversite eğitimi sizleri bekliyor. Pek çok ülkede araştırılan YKS ya da DGS sınav puan incelemesine rastlamayacağınız bir üniversite tercihinde bulunmak istiyorsanız şansını değerlendirmeye bakmalısınız. Yüksek puan derdiyle uğraşmadan rakiplerinizi yok sayabileceğiniz kalitedeki eğitim standartlarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz bir üniversite eğitiminde hukuk tercihinde bizi seçebilirsiniz. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak Avrupa’nın en iyi eğitim ortam imkanlarıyla sizlerin gözde diyebileceğiniz kaliteli eğitim şanslarını ayağınıza kadar getirebilmekteyiz. Yurtdışında eğitim görmeyi hayal olmaktan çıkarak bir üniversite şansınızda Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak gözlerinize inanamayacağınız kariyer imkanlarını sunabiliyoruz.

2000 yılında Ukrayna’nın en iyi hukukçularını yetiştirmeye adayarak ortaya çıkmış bu hukuk okulundan öğreneceğiniz çok şey var. Bilim ve kültür merkezi konumunu kazanmayı başarmış bir birim denildiği ilk akla gelen Odessa Ulusal Hukuk Akademisi gençlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Uluslararası anlamda kimliğe bürünerek ödüller almış olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi sosyallik kazanabilmeniz amacıyla da sizlerin destekçiniz olabilmektedir. Futbol, voleybol, basketbol, tenis kortlarıyla boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz son derece geniş aktivite olanaklarına sahiptir. Eğitim alanındaki modern sınıfları, geniş kütüphaneye sahip oluşuyla en iyi olabilme yarışına sizleri doğal yollarla hazırlamaktadır. Öğrencilere her sene verdiği akademik ve sosyal eğitimin madalyasını Odessa Ulusal Hukuk Akademisi mezunu olarak en iyi yerlere yerleşerek hakkıyla alabilmektesiniz. Bilim ve kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz hukuk eğitiminde lisans tamamlamak amacıyla Odessa Ulusal Hukuk Akademisi başvurunuzu çekinmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri istediğiniz bu akademi için sizlerin izlemeniz gereken tüm yollarla ilgili bilgilendirme sağlayabilmektedir. En kaliteli hukukçular, adalet savunucuları olma yolunda seçiminizde kararlı iseniz ilk olarak iyi bir danışman eleman bularak işe koyulabilirsiniz. Eurostar ofis ziyaretleriniz ile hazırlamanız gereken evrakları öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ukrayna’da eğitim hayatınız boyunca karşılaşabileceklerinizle alakalı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Sizlerin en beğenilen eğitim ortamlarında yer alıyor oluşunuz ve başarınız hukuk akademisinin güçlü kadrosuyla gerçekleşmektedir. Avrupa’nın en tercih edilebilir hukuk akademilerinden birinde yer alma niyetindeyseniz burası sizler için en doğru tercihler arasında yer alacaktır.

Lisans tamamlama ardından dilerseniz yüksek lisans yapabilme fırsatına kadar her imkanı yakalayabilme olanağına sahip olabileceksiniz. Herhangi bir taban puanı alma sorunuyla baş başa kalmadan strese girmeden hukuk lisans kayıt işlemlerinizin tamamlanmasını arzulamaz mısınız? Cevabı evet olan tüm herkesin faydalanabileceği birimimizle lisans sürecinize sıkı bir başlangıç yapmaya hazır mısınız? Hazırım diyen tüm gençler Eurostar ofis ziyaretleriniz sonrasında yüz güldüren başarılı bir hukukçu olabilmeye adım atmak için daha fazla beklemeyin. Hayallerinizi gerçek kılmak için harekete geçin.

Ulusal Hukuk Akademisi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Avrupa Hukuku Enstitüsü 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Savunma, Yerel Yönetimler Enst. 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Profesyonel Hakim Enstitüsü 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Halk İdare ve Uluslara.Yasal ilişkiler 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Medeni Hukuk ve Özel Girişim 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Adliye 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yüksek Lisans 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yasal Gazetecilik 1350 $ 3000 $
ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Sosyal Refah 1350 $ 3000 $

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi fiyatları 1500-3000$ arasında bölüme göre değişmektedir. Bu fiyat eğitim dili ve süresine göre farklılık göstermektedir.

  • Hukuk
  • Avrupa Hukuku Enstitüsü
  • Savunma, Yerel Yönetimler Enstitüsü
  • Profesyonel Hakim Enstitüsü
  • Halk İdare ve Uluslararası Yasal İlişkiler
  • Medeni Hukuk ve Özel Girişim
  • Adliye
  • Yasal Gazetecilik

Bu bölümler dışında yüksek lisans ve doktora bölümleri de mevcuttur.

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Hukuk AkademisiOdessa Ulusal Hukuk Akademisi


#ukraynaüniveristeleri #ukraynadahukukokumak #odessaulusalhukukakademisi #odessanationalacademyoflaw

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!