Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi üniversitesi mezunu olabilmeniz için lise diplomanızda belirli bir ortalamaya sahip olmanıza hiç gerek yok.

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Ukrayna üniversitelerinden biri olan Harkov Ekonomi Üniversitesi Ukrayna‘nın en kaliteli ve en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde bütün dünya üniversitelerinin kullanmakta olduğu bologna eğitim sistemi ile eğitim hizmetleri verilmektedir. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bu eğitim sistemi yıllardır kullanılmaktadır. Sizde Harkov Ekonomi Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalarınız ile beraber ülkemizdeki yüksek öğretim kurumu yani YÖK sistemi dahilinde olan denklikten dolayı dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir ya da isterseniz bir başka iş veren ile yapacağınız anlaşma doğrultusunda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca tercih edilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilginiz var ise sizin doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans eğitimi sınıfına yerleştirmeniz sağlanacaktır.

Bu hazırlık eğitiminde yapılmakta olan çalışmalara bakacak olursak;

 • Matematik ve Ukraynaca bilgilerini geliştirmek;
 • Matematik ve Ukraynaca giriş sınavlarına hazırlamak;
 • Ekonomi’nin temellerini öğrenmek;
 • PC’de çalışma alışkanlığını öğrenmek;
 • Üniversite giriş sınavları gibi kabul edilen final sınavları sonucuna sahip olmak.
 • Hazırlık Bölümü

Harkov Ekonomi Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin bir üyesi olan üniversite uluslar arası alanda projeler üretmektedir. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi ülkelerde ortak işbirliği çalışmaları sergilemektedirler. Seçmeli ders olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri kişinin isteğine göre verilmektedir.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak;

 • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
 • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
 • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
 • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
 • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
 • Finans Bölümü
 • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
 • Yönetim ve idarecilik Bölümü
 • Bilgisayar bilimi Bölümü
 • Basım ve Yayıncılık Bölümü
 • Turizm Bölümü
 • Turizm Yönetimi Bölümü

Bu bölümlerin birinde iyi bir şekilde lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor yapacağınız çalışanlar dahilinde kaliteli bir yaşam standartlarına kavuşmak için Harkov Ekonomi Üniversitesi geleceğiniz için ciddi bir yatırım olmuş olacaktır. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber rahat bir yaşantıya ya da rahat bir iş yaşamına sahip olabileceksiniz. En iyi şekilde çalışanlarınızı yürüterek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır.

Harkov Ekonomi Üniversitesinde iyi bir eğitim süresi için öncelikle iyi bir alt yapı hazırlamanız gerekiyor gerek kalacağınız yer ile ilgili gerek ise Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile ilgili. Sizleri kayıt işlemleri ve vize işlemleri konusunda doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız ile beraber görüşmeye davet ediyoruz sizler için gerekli olan en iyi çözüm yollarını böylelikle sunmuş olabiliriz. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak saygın bir çevreye sahip olabilir rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Harkov Ekonomi Üniversitesi Eğitim

Harkov Ekonomi Üniversitesinde kaliteli bir lisan eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda başarılı bir eğitim almış olacaksınız. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek için hiç bir şekilde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yoktur ya da üniversite sınavına girmenize gerek yoktur. Doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber sizlere hizmet vermekte olan başarılı ekibimiz bu konuda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak liseden elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Harkov Ekonomi Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitim verilmektedir.

Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz aşağıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinde doğrudan başlama imkanına sahip olacaksınız fakat bu alanda kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine başlamış olacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir bir eğitim almış olacaksınız.

Harkov Ekonomi Üniversitesi’nde Okumak

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak bütün dünya üniversitelerinin kabul görmüş olduğu gibi eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınız sürdürmek ve uygun bir alan lisans eğitimi almak istiyorsanız doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinden bu alanda gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Şimdi Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler ile ilgili bölümleri bir görelim ;

 • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
 • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
 • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
 • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
 • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
 • Finans Bölümü
 • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
 • Yönetim ve idarecilik Bölümü
 • Bilgisayar bilimi Bölümü
 • Basım ve Yayıncılık Bölümü
 • Turizm Bölümü
 • Turizm Yönetimi Bölümü

Harkov Ekonomi Üniversitesi Bölüm

Sizlerde bu bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve bir diplomaya sahip olmuş olmanız gerekiyor. Elde etmiş olduğunuz bu lise diploması ile beraber Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili kayıt işlemleri içerisinde kullanılacaktır.
Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz burada birde konaklama ihtiyacı duyacaksınız bunun için dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Uygun bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi yurtlarında sosyal, kültürel ve sporsal anlamda iyi bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini tercih edebilirsiniz ve bu alanda bir takım sorumlulukların sahibi olmuş olacaksınız. Yemek, temizlik, çamaşır bulaşık işlemleri ile ilgili gerekli çalışmaları sürdürmeniz gerekecek fakat Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda yemek, çamaşır, bulaşık gibi şeylere siz karışmayacaksınız bu anlamda ciddi bir şekilde iyi imkanlara sahip olabilirsiniz.

Bunların dışında dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi civarında yer alan evlerden birinde aile yanında konaklama imkanına sahip olabilirsiniz bu durumda aile ile beraber yapacağınız bir sözleşme dahilinde bir takım kurallar ve sorumluluklar çerçevesi altında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

#harkovekonomiüniversitesi #harkovekonomi #harkovdaekonomi #harkovdaişletme #ukraynadaekonomi #yurtdışındaekonomi #yurtdışındaişletme #harkovdaekonomiğitimi #harkovüniversiteleri #harkovdaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!