Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi öğrencilerin tüm eğitim ve sosyal ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede bir kurumdur.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) nde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile beraber eğitim verilmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde dahilinde yer alan bu eğitim sisteminde öğrencinin araştırmacı bir kişilik kazanması temel prensiplerden biri olarak benimsenmiştir. Bütün dünyanın ön görmekte olduğu eğitim sistemi olarak kendini sürekli olarak geliştirmekte olan Bologna eğitim sisteminin Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde dahilinde uzun yıllardan beri kullanılıyor olması bu alanda verilmiş olan mezunların yaptığı çalışmalar ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nin başarısını gözler önüne sergilemektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )ile beraber alabileceğiniz eğitimler için hangi bölümler olduğuna bir bakalım;

Ekonomi Bölümü dahilinde ekonomi alanında kaliteli bir eğitim alabileceksiniz. Bologna eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu bu bölümler dahilinde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) bir birinden kaliteli ekonomistler çıkartmaktadır.

İşletme Bölümü ile beraber verilmekte olan eğitimde yukarıda belirtmiş olduğumuz üç dilden birini tercih ederek eğitim alabiliyorsunuz. Alacağınız eğitimler dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınızda yök denkliği bulunmaktadır.

Matematik Bölümü dahilinde matematiğin detaylarına ulaşma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda alacağınız eğitim dahilinde iyi bir matematikçi olabilirsiniz.

Mekanik Enstitüsü Bölümü ile beraber mekanik anlamda kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü ile beraber bu alanda iyi bir çalışma sergileyerek lisans sürecini tamamlayabilirsiniz.

Mikrobiyoloji Bölümünde mikro boyuttaki organizmaların incelenmekte olduğunu görüyoruz. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde bakteriler, virüsler, algler vb. canlıların incelenmekte olduğunu görmekteyiz.

Biyoloji Bölümü dahilinde canlıların yaşamı ile ilgili faktörlerin ele alındığı bir eğitim sistemi ile karşılaşıyoruz. Kimya Bölümü dahilinde kaliteli bir eğitim verilmektedir. Bu alanda da bologna eğitim sistemi veriliyor.

Hukuk Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olarak tercih edilmektedir. Elde edilen diplomalar yüksek öğretim kurumu ile olan denklik neticesinde geçerlidir.

Gazetecilik Bölümü ile beraber verilmekte olan eğitimlerde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Bu alanda çalışmalarınızı sürdürmek için ise yök denkliği ile beraber dilerseniz kendi ofisinizi açabilir ya da bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sosyal Hizmetler Bölümü ve Sosyal Bilimler Bölümü dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Sözel ağırlıklı bir bölümdür.

Siyasi Bilimler Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitimlerde iyi bir siyasetçi olarak yetişebilirsiniz ve bu alanda gerekli çalışmaları uygulama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Coğrafya Bölümü ile beraber coğrafi bilgiler konusunda kendinizi geliştirme imkanına sahip olabileceğiniz gibi iyi bir lisans eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimi alabilir ve kendinizi bu alanda geliştirmeye devam ederek çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayata sahip olabilirsiniz.

Bu alanlarda yapacağınız çalışmalar eşliğinde Odessa Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir eğitim sürecine tabii tutulabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar sizi çok daha iyi bir yere getirmeye temel olarak size kaliteli bir şekilde bilgiler yüklemeye ve bu alanda gerekli alt yapı çalışmalarını Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde almaya yöneltecektir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde verilmekte olan eğitimler ile beraber iyi bir çalışma hayatına sahip olabilirsiniz. Bu yönden yapacağınız teknik ve mesleki çalışmalar dahilinde kaliteli bir bilgi birikimine sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda başarılı bir öğrencilik hayatı sizi bekliyor olacaktır. Bu süreçte sizde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) Eğitim

Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) Ukrayna’nın kıyı kesiminde bulunan turizm acısından oldukça gelişmiş bir liman şehri olan Odessa’da yer alır. Son derece iyi donanıma sahip hızla büyüyen ve eğitim alanında yenilikçi, çok yönlü olan üniversite’de kültür merkezi, sinema kulübü, konferans salonu, modern sınıflar, spor merkezleri, öğrenci kafeleri ve büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Yerli ve yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını donanımlı modern binalarında, eğitim kadrosu olarak da doçent ve profesörleri üst düzeyde bilgi birikimlerini paylaşarak prestiji ve kaliteyi yaymaktadırlar. Üniversite bünyesinde 4 fakülte,2 enstitü ve 17 uzmanlık dalında eğitim verilmektedir. Türkiye’den gönderdiğimiz öğrenciler istedikleri bölümlerde okuyabilmektedir. Yeni eğitim dönemi açık öğretim şeklin de okunabilir ya da dersler ve sınavlar internet üzerinden İngilizce olarak okunabilir. Örgün eğitimlerde üniversitemizde bulunan tüm bölümlerde zaten eğitimler Rusça dili ile alınabilmektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde eğitim Point Yurtdışı Eğitim ve Eurostar Yurtdışı eğitim işbirliğinde geçekleştirilmektedir. Başka kurum ve kuruluşlarla başvurular geçersizdir.

Uzaktan Eğitim Lisans Programları 2000$

 • Uluslararası ilişkiler
 • Uluslararası ekonomik ilişkiler
 • Uluslararası hukuk
 • İşletme yönetimi
 • İşletme ekonomisi
 • İşletme
 • Hukuk
 • Hukuk bilimi
 • Sosyal bilimler bölümleri
 • Filoloji bilimler bölümleri
 • Sanat ve dizayn

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Bölümleri 2500$

 • Uluslararası Hukuk
 • İşletme Yönetimi
 • Hukuk Bilimi

Odessa Humaniter Üniversitesi Bölümleri Ücretleri

Lisans Bölümleri Rusça İngilizce
Diş Hekimliği 2.550$ 2.850$
Eczacılık 2.150$ 2.850$
Bilgisayar Mühendisliği 1.850$
Uluslararası Ekonomik İlişkileri 2.150$ 2.250$
Uluslararası İşletme 2.150$ 2.250$
Uluslararası Hukuk 2.150$ 2.250$
Dış Ticaret 2.150$ 2.250$
Hukuk 2.150$ 2.250$
Pedagoji 2.150$ 2.250$
Tercümanlık 2.150$ 2.250$
Parfümeri Ve Kozmetik 2.150$ 2.250$
Bilgisayar Sistemleri Ve Teknolojileri 2.150$ 2.250$
Doğu Dilleri 2.150$ 2.250$
İlköğretim Öğretmenliği 2.150$ 2.250$

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) Eğitim

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer alan Odessa kentinde kurulmuş olan kaliteli bir şekilde eğitim veren Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan ve bologna eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim veren ve sisteme sahip bir şekilde eğitim veren kurumudur. Köklü bir geçmişe sahip olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde zengin kaynakları ve gelişmiş internet ağlı sınıflarla bilimsel alanda eğitim çalışmaları yapan gelişmiş bir üniversite olduğunu gerek yapmış olduğu çalışmalarla gerek ise öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler ile göstermektedir. Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. İş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlamak gibi fonksiyonları da yerine getirmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir. Ayrıca Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.

Bu bölümlerin birinde sizde kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için;

 • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz bu lise diploması ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştrilecektir.
 • Yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Biliyoruz ki Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanes ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bir hazırlık eğitimi sürecine tabi tutulacaksınız. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber konu ile ilgili akıcı bir şekilde aksana sahip iyi bir yabancı dil bilginiz olacaktır. Eğer İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber iyi bir şekilde lisans eğitimi almak için doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirilmekte olacaksınız.
 • Sağlıklı olmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından sağlık muayenesinden geçirilmeniz gerekmektedir. Heyet önünden geçecek bu rapor ile beraber aids olmadığınızın onaylanması gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bu raporun öncelikle tercümesi sağlanarak noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekmektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sürecine girmek için bu şartlara uyum sağlıyor olmalısınız. Bu şartlara uygun bir yapıya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle beraber gerekli çalışmaları sürdürme imkanına sahip olacağız.

Yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise Odessa Humaniter Üniversitesinde alacağınız eğitim sizin hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar olacaktır. Bu alanda yapılacak çalışmalarda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber gerek Odessa Humaniter Üniversitesi kayıt başvurularında tam başarı sağlamış olan ekibimizden bu konuda tam destek alabilirsiniz.

Bu bölümler haricinde eğitim alabileceğiniz bölüm ve ücretlerini uzmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

#ukraynadaüniveristeokumak #ukraynaüniveristeleri #odessauluslararasıhumaniterüniveristesi

Ukrayna üniversiteleri arasında başarılı bir konuma yerleşen Odessa Tıp üniversitesi Dünya üniversiteler sıralamasında 107. sırada yer alarak başarısını dünyaya kanıtlamıştır.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde tercih edilen bazı popüler bölümler şunlardır:

BÖLÜM Fiyat
Tıp 3850$
Diş Hekimliği 3850$
Eczacılık 3000$
Hukuk 2150$
Hemşirelik 1750$
Siber Güvenlik 1750$
Bilgisayar Mühendisliği 1750$
Fizik

Tedavi ve Ergoterapi

1750$
Tıbbi Teşhis

Teknolojileri

1750$
Su Biyolojik Kaynaklar ve Su Kültürü 950$
Yazılım Mühendisliği 1750$
Mimarlık ve Şehir Planlama 950$

Bu bölümler dışında eğitim alınabilecek bölüm ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için uzmanlamıza ulaşabilirsiniz.

Tercih Sebepleri

Odessa Uluslararası Humaniter ÜniversitesiOdessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi
Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!