Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı lisans programına katılmanız ve mezun olmanız sayesinde iş hayatına dahil edilmeniz oldukça kolay olacaktır.

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı birçok kişinin küçüklük hayalidir. Gemilere ilgi duyan ve ben gemi kullanmalıyım diye haykıran pek çok çocuk duymuşsunuzdur. İlerleyen yıllar değişen kişilik ile hayalleri de değiştirebilir. Ama kimileri için değişmeyen gemi kaptanı olma fikri lisans döneminde nereye gitmeliyim sorusu ile baş başa bırakır sizleri.

Gemi kaptanlığı okumak için mavi bayrak ülkesi olan Ukrayna’dan faydalanmayı düşünebilirsiniz. Odessa deniz akademisi gemi kaptanı olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için açılmış bir akademidir. Yaklaşık beş yıl sürecek olan eğitim süresinde Ukrayna denizcilik alanında tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Alan bilgisine hakim milyonlarcasını mezun eden Odessa deniz akademisinden siz de faydalanabilirsiniz.

Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı neler kazandırır?

Denizlerde staj yaparak geçireceğiniz 12 ay boyunca tecrübeli kişilerle bulunma şansınız var. Odessa Deniz Akademisinde kadroda bulunan akademisyenler kazanabileceğiniz tüm tecrübeler için sizlere emek vermektedir. Dil eğitimi olarak beş yıl boyunca alacağınız Rus dili eğitiminde farklı dil konuşmanın artısı vardır. Avantaj sağlayan Rusça dili konuşma eğitim sürecinde ve meslekte en iyi olmanıza destek olacaktır. Avrupa’nın farklı ülkelerinde kaptanlık yaparken ya da iş başvurularınızda diliniz iyi bir referans olacaktır.

Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı ile Ukrayna Üniversiteleri seçiminizde doğru bir karar verebilirsiniz. Hayalinizde gemi kullanımı varsa bu bölüm doğru bir seçimdir. Eurostar’da bu konuda yanınızda yer alacaktır. Yurtdışı eğitim danışmanları bu branş için doğru ayıt zamanında başvuruda bulunurken yardımda bulunabilecektir.

Akademisyenler gemi kullanım bilgisi, gemide bulunan tüm ekipmanların isimleri ve ne işe yaradıklarını akademik hayatta alabilmenizi sağlayacaktır. Güçlü akademik kadro sizlerin gelişmenizi sağlayacak tüm imkanlar ışığında teori ve uygulama dersleri alabilmenizi sağlayacaktır. Avrupa’nın denizcilik alanında en iyi imkanlar sunduğu Ukrayna avantajlarını bu bölüm açısından asla göz ardı etmemelisiniz.

Denizcilik alanında her türlü buluşları ve projeleri akademik birim takip ederek sizleri bilgilendirmektedir. En güncel değişiklikler ya da denizcilik alanındaki bilgi değişimlerinden kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Kaptanlık unvanı haricinde gemide üst düzey yönetici ya da uzaman memur birimlerinde bulunmak istiyorsanız lisans sonrası eğitime devam edebilirsiniz. Başarılı oldukça daha da ilerlemek isteyeceğiniz bu alan suda ilerlemeyi seven gemi misali önünüzü daima açacaktır. Birinci kalite diplomayı farklı ülkelerde de kullanabilme ayrıcalığı buradan mezuniyetiniz ile elinizde olacaktır. Hayal ettiğinizden çok daha fazlasına kavuşabilmeniz amacı ile Eurostar yurt dışı danışmanlık ofislerinden detayları öğrenmeye ne dersiniz?

Konum

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!